Plakat Marszu Niepodległości 2021! “Niepodległość nie na sprzedaż”

Dodano   2
  LoadingDodaj do ulubionych!
Plakat Marszu Niepodległości

Plakat Marszu Niepodległości / fot. własne, wikimedia commons

Znamy plakat Marszu Niepodległości 2021.

Stowarzyszenie Marsz Niepodległości udostępniło plakat Marszu Niepodległości 2021. Ma on promować tegoroczne wydarzenie.

Plakat Marszu Niepodległości 2021

Poster przedstawia wyraźnie wyróżnione hasło tegorocznego Marszu Niepodległości. Brzmi ono: “Niepodległość nie na sprzedaż”.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Przypomnijmy, że Marsz Niepodległości wyruszy 11 listopada o godz. 13:00 z ronda Dmowskiego w Warszawie. Przejdzie on stałą trasą Alejami Jerozolimskimi, przez most Poniatowskiego wprost na błonia Stadionu Narodowego.

Marsz w pełni legalny

Urząd do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych 11 listopada zorganizuje złożenie kwiatów od ronda Dmowskiego do popiersia Ignacego Paderewskiego. Dzięki decyzji kombatantów Marsz Niepodległości przejdzie legalnie.

Szef UdSKiOR dodał, że “uroczystość rozpocznie się zgodnie z pierwotną wolą społecznych organizatorów wydarzenia o godz. 13.00 na rondzie Romana Dmowskiego”.

“Następnie uczestnicy Marszu Niepodległości przejdą tradycyjną trasą. Natomiast w Parku Skaryszewskim delegacje złożą kwiaty pod popiersiem jednego z ojców naszej Niepodległości Ignacego Jana Paderewskiego. W uroczystości złożenia kwiatów weźmie udział wojskowa asysta honorowa. Bezpieczeństwo uczestnikom obchodów zapewni Policja i Żandarmeria Wojskowa” – czytamy w komunikacie.

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY