Dochodzenie prokuratury ws. wpisu Barbary Kurdej-Szatan

Dodano   3
  LoadingDodaj do ulubionych!
Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan / fot. PAP/Radek Pietruszka Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030

"To jest ku**a+straż graniczna+ ?????+Straż+?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!" - napisała w swoich mediach społecznościowych Barbara Kurdej-Szatan, odnosząc się do funkcjonariuszy Straży Granicznej. Prokuratura wszczęła dochodzenie z urzędu.

Bulwersujący wpis Barbary Kurdej-Szatan

Aktorka Barbara Kurdej-Szatan w zbyt dobitnych słowach zajęła stanowisko ws. funkcjonariuszy Straży Granicznej. Co więcej, nazwała ich m.in. mordercami. “To jest ku**a+straż graniczna+ ?????+Straż+?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!” – pisała.

“To jest ku**a+straż graniczna+ ?????+Straż+?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!! Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Ku**a !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? Ku**aaaaaaaaa !!!!!!!!”

Napisała Barbara Kurdej-Szatan.

Reakcja prokuratury

Na bulwersujący wpis aktorki zareagowała Prokuratura Okręgowa w Warszawie, która poinformowała o wszczęciu dochodzenia.

Prokuratura Okręgowa w Warszawie 8 listopada 2021r. wszczęła dochodzenie w sprawie znieważenia funkcjonariuszy Straży Granicznej wykonujących czynności służbowe na granicy polsko-białoruskiej.

Poinformowała Aleksandra Skrzyniarz, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Ponadto powiedziała, że postępowanie to zostało wszczęte z urzędu. “Obecnie zabezpieczany jest materiał dowodowy w sprawie, w szczególności treści dostępne w przestrzeni internetowej” – dodała.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

PAP

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY