Gala Izby Polskich Przedsiębiorców. Wśród nagrodzonych Robert Bąkiewicz

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Robert Bąkiewicz odbierający nagrodę.

Robert Bąkiewicz odbierający nagrodę. / Fot. YouTube/wRealu24

Odbyła się Gala Izby Polskich Przedsiębiorców. Nagrodziliśmy wyróżniające się polskie firmy, a także twórców ważnych inicjatyw społecznych: Roberta Bąkiewicza oraz Arkadiusza Gołębiewskiego. Gratulacje! - poinformował prezes zarządu Izby Polskich Przedsiębiorców, Piotr Barełkowski.

Zobacz także: Nowa trasa Marszu Niepodległości? Może przejść obok sądu i warszawskiego ratusza

Prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, Robert Bąkiewicz, podziękował za otrzymane wyróżnienie.

To dla mnie ogromny zaszczyt! – podkreślił.

Chciałbym tę nagrodę zadedykować wszystkim koleżankom i kolegom, którzy ze mną tak ciężko pracują w tej pracy społecznej. Byłem wiele lat przedsiębiorcą i znam trud polskiego przedsiębiorcy, znam jak to ciężki jest chleb i zawsze w głowie mam te wszystkie problemy, z którymi państwo musicie się spotykać – powiedział Robert Bąkiewicz podczas Gali.

Drugi z wymienionych przez prezesa Barełkowskiego wyróżnionych – Arkadiusz Gołębiewski – to reżyser, dyrektor festiwalu Niepokorni, Niezłomni, Wyklęci.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Polskie Stowarzyszenie Przedsiębiorców powstało w 2015 roku, jak samo wskazuje, “na fali entuzjazmu środowiska polskich przedsiębiorców, którzy postanowili włączyć się we wspieranie i promowanie krajowych przedsiębiorstw w ramach reformowania polskiej gospodarki”. Po przekroczeniu w 2017 roku liczby 100 członków, rozpoczęło działalność jako Izba Polskich Przedsiębiorców.

Zamierzamy we współpracy z mediami oraz polskim rządem i politykami polepszać pozycję osób i firm prowadzących działalność gospodarczą. W złych stereotypach, niekorzystnym wizerunku i w bierności wielu rządów wobec pogarszającej się pozycji polskich podmiotów widzimy powody trudności w rozwoju krajowego biznesu. Chcemy budować pozytywny wizerunek biznesu. Tak też rozumiemy współczesny patriotyzm – podkreśla Izba.

twitter.com, izbaprzedsiebiorcow.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY