Szczyt poprawności politycznej? Amazon tworzy nowy serial w klimacie “Władcy Pierścieni”

Dodano   4
  LoadingDodaj do ulubionych!
Polityczna poprawność i nihilizm niszczy dzieło Tolkiena

Transseksualny elf we Władcy Pierścieni? / Fot. Twitter

Zgodnie z nowymi zapowiedziami scenarzystów, nowy serial telewizyjny Amazona Władca Pierścieni będzie zawierał pierwszą niepełnosprawną, biseksualną postać elfa transpłciowego. Premiera pierwszego odcinka planowana jest na 2 września 2022 roku.
  • Twórcy nowego serialu dla platformy Amazon Prime, opartego na “Władcy Pierścieni”, szykują rewolucję światopoglądową.
  • Scenarzyści ujawniają, że do świata magii wprowadzona zostanie postać biseksualnego i transpłciowego elfa na wózku inwalidzkim.
  • Autorzy nowej odsłony historii Tolkiena nie ukrywają, że chcą posłużyć się serialem jako tubą dla propagandy lewicowej oraz nihilistycznej ideologii.
  • Jeffa Bezosa nie interesuje, co znajdzie się w serialu, byleby był on zdolny przynieść jak największe profity w postaci pieniędzy.
  • Zobacz także: Premier o zapobieganiu migracji do UE: “Całej Grupie Wyszehradzkiej zależy, żeby na Bliskim Wschodzie był spokój”

Historia Tolkiena to ponadczasowa i uwielbiana epopeja, ale spójrzmy prawdzie w oczy, została napisana przez białego katolika. W przypadku każdego ukochanego i kulturowego molocha, takiego jak ten, ważne jest, abyśmy wydrążyli jego wnętrze, aż stanie się tylko skorupą, zanim wypełnimy go postmodernistycznymi przesłaniami politycznymi, które sami wybierzemy

– zapowiedział bez cienia żenady, wyraźnie podekscytowany niebinarny i transpłciowy scenarzysta najnowszej produkcji Amazon Prime Video, Phinnix Glittervaux.

Jak podaje portal “babylonbee.com”, twórcy nowego serialu opartego na kanwie “Władcy Pierścieni” chcą, aby arcydzieło Tolkiena było bardziej przystępne dla współczesnej publiczności, która zdaniem scenarzystów ma przedstawiać skrajne podejście do życia. Nowy program od Amazon Prime będzie zawierał odpowiednie dawki nihilizmu, nagości i motywów odzwierciedlających bieżącą politykę lewicowego establishmentu.

Czas na szczerą rozmowę o bardziej problematycznych aspektach pracy z dziełem Tolkiena. Szczerze, to są śmieci. Mogliśmy się przyczepić do tego tylko dlatego, że jest to lukratywna własność intelektualna, w którą możemy wcisnąć nasze przesłania (propagandę – red.)

– podkreślił scenarzysta.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Transseksualny hobbit na wózku inwalidzkim

W myśl tych nowych zasad twórcy wprowadzili nie tylko postacie o innym kolorze skóry, gdzie autor przyzwala na taką interpretację, lecz do świata magii i elfów wprowadzono pierwszego niepełnosprawnego, biseksualnego i transpłciowego elfa ze Śródziemia, który ma się nazywać Idrix.

Idrix jest fascynującą postacią. Podążymy za nią, gdy będzie poruszać się po sztywnych strukturach politycznych Śródziemia, mierząc się z dyskryminacją, rasizmem i ableizmem. Według naszej wiedzy nie ma żadnych innych programów, które poruszałyby ważne tematy, takie jak ten

– zapowiedział scenarzysta-showrunner Glittervaux.

Właściciel oraz dyrektor generalny Amazona, proszony o komentarz w tej sprawie jednoznacznie potwierdził, że nie interesuje go, co scenarzyści wrzucają do świata Tolkiena. Najważniejsze dla niego jest to, aby serial przynosił jak największe pieniądze.

Niech upewnią się, że jest w nim dużo nagości i zabijania, jak w tym programie Game of Thrones!

– skomentował sytuację Jeff Bezos.

babylonbee.com

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY