Babcia Kasia znowu w akcji! Kandydatka na warszawiankę roku z zarzutami

Dodano   6
  LoadingDodaj do ulubionych!
Babcia Kasia "wymierza" sprawiedliwość?

"Babcia Kasia" bije uczestniczkę manifestacji antyunijnych / Fot. Twitter

Rzecznik warszawskiej policji nadkom. Sylwester Marczak poinformował, że aresztowano Katarzynę A., która wczoraj zaatakowała tęczową flagą jedną z uczestniczek manifestacji. Starsza kobieta przez dłuższą chwilę celowo prowokowała kobietę, machając proporczykiem LGBT przed twarzą swojej ofiary.
  • Wczoraj stolica Polski była świadkiem kilku zgromadzeń, które podgrzały ten chłodny wieczór.
  • Policjanci zmuszeni byli do aresztowania popularnej Babci Kasi, która jest kandydatką na Warszawiankę Roku 2021.
  • Pobiła ona tęczową flagą jednak uczestniczek manifestacji antyunijnych oraz szarpała się z funkcjonariuszami.
  • Inna z kandydatek, Marta Lempart zorganizowała nielegalny przemarsz przez miasto.
  • Zobacz także: Jak kłamią lewicowo-liberalne media? Analiza dezinformacji po niedzielnym proteście opozycji

Podczas wczorajszych manifestacji zorganizowanych na Placu Zamkowym stołeczna policja zatrzymała Katarzynę A., która zaatakowała funkcjonariuszy oraz uczestników kontrmanifestacji tęczowym proporczykiem na drewnianym uchwycie.

Rzecznik prasowy warszawskiej policji nadkom. Sylwester Marczak, ocenił wczorajsze zgromadzenia jako bezpieczne. Zaznaczył również, że aresztowana persona jest kandydatką na warszawiankę 2021 roku. Z jej opisu do konkursu wynika, że zajmuje się aktywizmem społecznym. Warszawiacy określili ją mianem “Babci Kasi”.

W Warszawie zawsze możemy liczyć na osoby, które kandydują do tytułu warszawianki roku. Najpoważniejsza interwencja miła miejsce na Placu Zamkowym, tam zatrzymano panią Katarzynę A.

– wyjaśnił.

Kobieta zaatakowała tęczową “flagą” jedną z uczestniczek niedzielnych zgromadzeń. Funkcjonariusze powstrzymali od dalszego uszczerbku na zdrowiu, lecz “bohaterka” środowiska lewicowo-liberalnego, wykazywała się nadal nadmierną agresywnością i szarpała się z mundurowymi.

Niestety było konieczne zatrzymanie ze strony policjantów, stąd czynności prowadzone w tej sprawie, m.in. w związku z niewykonywaniem poleń policji, naruszeniem nietykalności i znieważeniem. Dzisiaj mają być również złożone zawiadomienia przez zaatakowana kobietę

– zaznaczył rzecznik stołecznej policji.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Nie tylko Babcia Kasia postanowiła wczoraj wykazać się ignorancją oraz brakiem poszanowania wobec polskiego prawa. Nadkomisarz Marczak poinformował, że również Marta Lempart – także kandydatka na warszawiankę roku – w pewnym momencie postanowiła zabrać część tłumu na oddzielny przemarsz. Niestety, policjanci oraz ratusz nie zostali poinformowani wcześniej o takim zgromadzeniu.

Następne zdarzenie, to jest przejście ulicami Warszawy, to jest kolejny kandydat na warszawiankę roku, czyli pani Marta Lempart, która wyprowadziła osoby na trasę

– powiedział.

Nie miałby z tym problemu ratusz, policjanci zabezpieczyliby całą trasę przemarszu, nie dochodziłoby do niebezpiecznych sytuacji, m.in. na Placu Bankowym

– tłumaczył.

Zwrócił uwagę, że podobna sytuacja miała miejsce w Alei Jana Pawła II. To pokazuje, że celem nie jest, aby manifestować, ale żeby w jakiś sposób skupić na sobie uwagę mediów.

zyciestolicy.com.pl

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY