Pikieta “Wybieram Polskę”. Zobacz szczegóły wydarzenia. MIEJSCE, CZAS, TRASA

Dodano   2
  LoadingDodaj do ulubionych!

Dziś pikieta "Wybieram Polskę". To odpowiedź na manifestacje podległości Tuska. Pikietę organizują Roty Niepodległości oraz Straż Narodowa.

Jak napisał na swoim Twitterze szef Marszu Niepodległości Robert Bąkiewicz

Wzywam wszystkich patriotów, którym leży na sercu suwerenność naszego państwa, w niedzielę pod pomnik Małego Powstańca (ul. Podwale). Godzina 17:40. #WybieramPolskę

Pikieta “Wybieram Polskę”

Pikieta Rot Niepodległości i Straży Narodowej rozpocznie się o 17:40 w niedzielę pod pomnikiem Małego Powstańca. Organizatorzy zachęcają do wzięcia biało-czerwonych flag. Wydarzenie będzie stacjonarne.

Z zapowiedzi organizatorów wiemy, że będzie wystawiony wielki baner z hasłem: “KONSTYTUCJA” oraz duży sprzęt nagłośnieniowy przypominający wypowiedzi liberalnej opozycji które dziś zakrawają o hipokryzję.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Wyrok Trybunału Konstytucyjnego

W czwartek Trybunał Konstytucyjny uznał, że przepisy europejskie w zakresie, w jakim organy Unii Europejskiej działają poza granicami kompetencji przekazanych przez Polskę, są niezgodne z polską konstytucją.

Pomimo, że to nie pierwsze takie orzeczenie, politycy PO ruszyli z komentarzami o polexicie i rzekomym końcu Polski w UE. Domagają się również interwencji instytucji międzynarodowych w legalnie wybraną i działającą władzę w Warszawie.

Szef Platformy Obywatelskiej wpisuje się w szkodliwą i antypolską narrację dążącą do upokorzenia Polski na arenie międzynarodowej. Tusk swoim wezwaniem afirmuje bezprawną, niezgodną z konstytucją RP politykę Unii Europejskiej względem Rzeczpospolitej Polskiej. Chodzi m.in. o bezprawne wstrzymywanie środków unijnych, które należą się Polsce w ramach Krajowego Planu Odbudowy oraz przekraczanie kompetencji traktatowych przez UE.

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY