Archidiecezja Białostocka: Marsz dla Życia i Rodziny “Tato – bądź, prowadź, chroń”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
W niedzielę, 10 października o godzinie 13:30, wyruszy Marsz dla Życia i Rodziny - poinformowała na Twitterze Archidiecezja Białostocka.

Białostocki Marsz dla Życia i Rodziny

O godzinie 12:30 w białostockiej katedrze będzie miała miejsce Msza Święta w intencji rodzin. Godzinę później, także spod katedry, wyruszy Marsz dla Życia i Rodziny. Informacje te przekazała Archidiecezja Białostocka na swoim Twitterze, jak również na stronie diecezjalnej.

– Zachęcamy do wzięcia udziału w tym Marszu wszystkich, którym na sercu leży dobro polskich rodzin, a w sposób szczególny ojców, aby na wzór św. Józefa zawsze odpowiedzialnie i odważnie troszczyli się o powierzonych ich opiece bliskich. – czytamy na stronie Archidiecezji Białostockiej.

Narodowy Marsz Życia i Rodziny

Kryzys XXI wieku, którego korzenie sięgają wielu dekad wstecz, widoczny jest także w zachowaniu mężczyzn, mężów i ojców. Dlatego tak istotnym dla całych społeczeństw, w tym narodu polskiego, jest należyte rozumienie i definiowanie pojęć takich jak „męskość”, „ojcostwo”, „odpowiedzialność” oraz konsekwentne życie w zgodzie z prawdziwymi wartościami 

Powiedział Paweł Ozdoba, prezes Centrum Życia i Rodziny.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Twitter, archibial.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY