Relacja z warszawskiego marszu przeciwko segregacji sanitarnej [+FOTO, WIDEO]

TYLKO U NAS
Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Warszawska manifestacja

Warszawska manifestacja / Fot. Jan Bodakowski

W sobotę 2 października odbył się w Warszawie marsz "Stop Segregacji Sanitarnej" zorganizowany przez Konfederację. W marszu wzięli udział działacze Klubów Konfederacji, Korwina, Ruchu Narodowego, Korony, OWP, Pomarańczowej Alternatywy z Waldemarem „Majorem” Fydrychem, politycy Konfederacji (Korwin, Braun, Bosak, Winnicki, Dziambor, Kulesza).

Marsz przeszedł z placu Zamkowego, Krakowskim Przedmieściem, pod sejm. Większość z kilku tysięcy uczestników stanowili młodzi ludzie. Co ciekawe w marszu Konfederacji nie było widać uczestników innych marsz przeciwników covidowego faszyzmu. Marszu pilnowało niewielu policjantów (i do tego bez wyposażenia do pacyfikowania demonstracji).

Uczestnicy marszu sprzeciwiali się segregacji sanitarnej, przymusowym szczepieniom, lock downom, Unii Europejskiej, lewicowym zabobonom. Po groźbach You Tube część z kanałów internetowych zrezygnowała z transmisji marszu, bojąc się zapowiedzianego przez YT cenzorów likwidacji kanałów sceptycznych wobec covidowej propagandy.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Zobacz także: YouTube zlikwidowało konto Sumlińskiego. “Żadnego powiadomienia, żadnej opcji odwołania. Nic”

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY