NIEWIARYGODNE! Mężczyzna złapał krokodyla na swoim podwórku [WIDEO]

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Mężczyzna łapie krokodyla przed domem

Mężczyzna łapie krokodyla przed domem / fot. twitter

Mieszkaniec Florydy wstawił na Twittera nagranie, na którym łapie krokodyla na podjeździe własnego domu. Filmik odnotował ogromną oglądalność.

Internet obiegł filmik, który wzbudził wielkie zdziwienie internautów. Mężczyzna z Florydy udostępnił za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych nagranie, na którym złapał krokodyla na podjeździe własnego domu.

Mieszkaniec Florydy schwytał nieproszonego gościa za pomocą kontenera na śmieci. Cierpliwie zaganiając zwierzę i prowokując do ataku, wskoczyło ono do pojemnika w którym zostało zamknięte. Film obiegł internet odnotowując 4 miliony wyświetleń w mniej niż 24 godziny.

Mężczyzna złapał krokodyla na swoim podwórku

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Rozbawieni widzowie nie mogą wyjść z podziwu dla mężczyzny, który nie bał się groźnego zwierzęcia. Mieszkaniec Florydy postępował z zimną krwią tak, jakby łapanie dzikich zwierząt na własnym podwórku było dla niego codziennością. Najprawdopodobniej krokodyl uciekł z pobliskiego rezerwatu przyrody, których na Florydzie jest mnóstwo. Jednocześnie internauci ostrzegają, aby nikt nie potraktował powyższego filmiku jako kolejne internetowe wyzwanie.

twitter.com

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY