Wypadek pod Warszawą! Jedna osoba potrzebowała przetransportowania śmigłowcem LPR

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Wypadek drogowy pod Nowym Dworem Mazowieckim

Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego / fot. Twitter

W miejscowości Błędówko (pow. nowodworski) na lokalnej drodze kierujący samochodem osobowym wjechał w słup. Strażacy przy użyciu sprzętu hydraulicznego wydobyli poszkodowanego. Jedna osoba była reanimowana, w ciężki stanie trafiła do szpitala śmigłowcem LPR.
  • W poniedziałek około 6 nad ranem na lokalnej trasie w Błędówku pod Nowym Dworem Mazowieckim doszło do wypadku drogowego.
  • Kierowca zjechał z trasy i uderzył z dużą siłą w przydrożny słup energetyczny.
  • Na miejsce wezwano kilka jednostek straży pożarnej, karetkę pogotowia oraz policję.
  • Jedna z ofiar znajdowała się w ciężkim stanie i za pomocą śmigłowca LPR została przetransportowana do szpitala.
  • Zobacz także: Warszawa: Zmiany w transporcie miejskim. Podwyżki cen albo mniej kursów

Niedaleko Nowego Dworu Mazowieckiego około 6 nad ranem doszło do wypadku samochodowego z udziałem samochodu pasażerskiego. Kierujący pojazdem mężczyzna zjechał z drogi i uderzyć z impetem w przydrożny słup energetyczny.

Błędówko. Wypadek około godz. 6:00. Dwie osoby ranne. Jedna zakleszczona. Wykorzystanie narzędzi hydraulicznych. Uszkodzony słup energetyczny. JRG NDM, OSP Pomiechówek, WSP Pomiechówek, OSP Cieksyn, Ratownik 12, 2x ZRM, Policja, Pogotowie energetyczne

– informowała jednostka PSP Nowy Dwór Mazowiecki.

Na miejsce wezwano kilka jednostek straży pożarnej, w tym specjalizującej się w wydobywaniu zakleszczonych ofiar, a także karetka pogotowia i policja oraz pogotowie energetyczne. Na miejscu okazało się, że jedna z poszkodowanych osób jest ciężko ranna i potrzebuje transportu za pomocą śmigłowca medycznego.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Funkcjonariusze policji zabezpieczyli miejsce wypadku, a śledczy zebrali wszystkie materiały dowodowe potrzebne przy ustaleniu dokładnej relacji z przebiegu wydarzeń.

warszawawpigulce.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY