Mazurek: Czego chce Tusk? Zemścić się za to, że nie został zaproszony?

Dodano   3
  LoadingDodaj do ulubionych!
Robert Mazurek

Robert Mazurek / Fot. PAP

Nie milkną echa imprezy urodzinowej redaktora Roberta Mazurka. Głos w sprawie zabrał sam organizator. Odniósł się m.in. do działań Donalda Tuska wobec uczestników wydarzenia.

Zobacz także: Warszawa: Zmiany w transporcie miejskim. Podwyżki cen albo mniej kursów

Robert Mazurek skomentował swoje ostatnie urodziny na łamach “Plusa Minusa”.

Drugi lud, opozycyjny (…). Ostatnio poczuł się dotknięty tym, iż na urodzinach pewnego dziennikarza – z litości pomińmy nazwisko tego, pożal się Boże, pismaka – jego wybrańcy balowali z reżimem. Autentyczny szok? Jak mogli? My tu wierszem i pieśnią – że odwołam się do Norwida- faszyzm zwalczamy, a oni tam winko i koniaczek? – napisał ironizując.

Dziennikarz przekazał szczegóły imprezy.

Niektórzy obracali się w swoim gronie, ot, kilkoro znajomych, inni chętnie rozmawiali z gośćmi z branży, acz z innej partii, jeszcze inni poznawali tych z zupełnie innych światów. Imprezowa norma? Giń, zarazo, z takimi normami! – stwierdził.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Robert Mazurek odniósł się też do postępowania lidera Platformy Obywatelskiej, Donalda Tuska.

Czego chce Donald Tusk wymuszający zawieszenie partyjnych kolegów? Zemścić się za to, że sam nie został zaproszony? Rozumiem, że szukał pretekstu, by uderzyć w starą, partyjną gwardię, ale przecież nie każdy łapie takie niuanse, ludzie raczej rozumieją wszystko wprost – podkreślił.

wpolityce.pl

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY