Maranowski odchodzi z Polsat News. Przechodzi do TVP Info?

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Maranowski

Maranowski odchodzi z Polsat News / Fot. PAP / Tomasz Gzell

Mateusz Maranowski kończy swoją współpracę ze stacją Polsat News. Nieoficjalnie ma przejść do TVP Info.
  • Dziennikarz nie skomentował powodów odejścia i nie potwierdził też, gdzie będzie pracował.
  • Maranowski: Opuszczam ludzi tworzących ten zespół z ogromnym smutkiem.
  • W ciągu ostatnich miesięcy pracę ze stacją zakończyło kilkanaście osób, w tym kilku reporterów.
  • Zobacz także: Kolejna skarga KE do TSUE. Tym razem chodzi o UKE

Maranowski odchodzi z Polsat News. Portal Wirtualnemedia.pl. nieoficjalnie poinformował, że dziennikarz przechodzi do TVP Info. W rozmowie z serwisem branżowym reporter nie skomentował powodów odejścia. Nie potwierdził też, gdzie będzie pracował.

Maranowski odchodzi z Polsat News

– Mój jedyny komentarz to ogromne podziękowania dla zespołu Polsat News za ponad rok dobrej współpracy. Opuszczam ludzi tworzących ten zespół z ogromnym smutkiem

– powiedział portalowi Wirtualnemedia.pl.

Maranowski pracował w kanale informacyjnym Polsatu przez ponad rok. Przed pracą z tą stacją był związany z Polskim Radiem 24 i Telewizją Polską. W latach 2016–2020 pracował w programach „Wiadomości” TVP1  i „Dzień dobry Polsko”.

To już kolejne odejście

Odejście Maranowskiego to nie pierwsze, które dotknęło Polsat News. W ciągu ostatnich miesięcy pracę ze stacją zakończyło kilkanaście osób, w tym kilku reporterów. To m.in. Michał Giersz, Magdalena Cenker, Michał Banasiak, Joanna Górska, Wojciech Brzeziński, Mariusz Hradowycz, Rafał Miżejewski i Grzegorz Łaguna. Przedostatni trafił do redakcji RMF FM, a ostatni został rzecznikiem Kulczyk Foundation.

Do tego grona dołączył też Marek Piotr Wójcicki. Prezenter był związany z Polsat News od 12 lat i nie zdradza na razie swoich planów zawodowych.

– Polsat News miał w 2020 roku 2,034 proc. udziału w rynku – wynika z udostępnionej portalowi Wirtualnemedia.pl analizy Havas Media Group opracowanej na podstawie danych Nielsen Audience Measurement

– informuje portal Wirtualnemedia.pl.

wirtualnemedia.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY