HORROR! Wycinają żywym dzieciom tkanki, by wyprodukować szczepionki

COVID-19
Dodano   6
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. PAP/EPA/ABIR SULTAN

Jak zwraca uwagę Fundacja Życie i Rodzina, wszystkie dostępne w Polsce szczepionki na COVID-19 w swojej produkcji korzystają z aborcji. Organizacja uruchomiła stronę wycofajcie.pl, za pomocą której można podpisać się pod petycją do ministra zdrowia Adama Niedzielskiego o wycofanie z obrotu w Polsce tych preparatów. Dotychczas apel poparło kilka tysięcy osób.
  • Dotyczy to zarówno szczepionek produkowanych metodą “tradycyjną”, takich jak preparaty Astra Zeneca i Johnson&Johnson, jak i tych opartych na technologii mRNA, czyli środków firm Pfizer i Moderna.
  • Wyjęcie tkanek z dziecka odbywa się w chwili, gdy ono wciąż żyje, gdyż inaczej tkanka nie byłaby właściwie ukrwiona, a przez to stałaby się niezdatna do użycia w laboratorium.
  • Pobrań dokonuje się po 12 tygodniu życia płodowego, czyli w chwili, gdy dzieci czują już ból.
  • Zobacz także: TV Republika wycofała program Ewy Stankiewicz. Powodem krytyka rządu?

Szczegóły bulwersującej sprawy Fundacja Życie i Rodzina opisała w liście e-mail rozesłanym do swoich sympatyków.

Dotyczy to zarówno szczepionek produkowanych metodą “tradycyjną”, takich jak preparaty Astra Zeneca i Johnson&Johnson, jak i tych opartych na technologii mRNA, czyli środków firm Pfizer i Moderna. Dwie pierwsze korzystają z linii płodowych z aborcji w procesie produkcji, dwie ostatnie produkowane są w inny sposób, ale były testowane na tych liniach, aby sprawdzić, jak zachowują się komórki ludzkie pod wpływem preparatu z mRNA – wskazano.

Morderstwo z zimną krwią

Linie płodowe, zwane inaczej liniami komórkowymi to hodowle laboratoryjne, które swój początek biorą z komórek pobranych od dziecka w trakcie procedury aborcji. Multiplikują one się przez wiele lat i są wciąż zdatne do użycia. Jednak wykazują tendencję do wygasania. Po kilkudziesięciu latach najprawdopodobniej będą musiały być zastąpione przez nowe.

Pobrania tkanek dokonuje się w trakcie aborcji, która musi być starannie przygotowana. Jest to morderstwo z zimną krwią. Zanim dziecko zostanie zabite, trzeba dokładnie przebadać jego matkę, zebrać wywiad medyczny, aby wykluczyć określone choroby, a następnie przeprowadzić sam zabieg tak, aby dziecko pozostało “w całości” – zwraca uwagę Fundacja Życie i Rodzina.

Narządy wycinane żywcem

Warto podkreślić, że pobranie tkanek odbywa się od żywego jeszcze dziecka.

Wyjęcie tkanek z dziecka odbywa się w chwili, gdy ono wciąż żyje, gdyż inaczej tkanka nie byłaby właściwie ukrwiona, a przez to stałaby się niezdatna do użycia w laboratorium. Aborter rozcina powłoki brzuszne żywego dzieciątka i ostrymi narzędziami wyszarpuje narządy lub ich fragmenty, np. nerkę dziecka – podaje Fundacja.

Fundacja Życie i Rodzina wskazuje także na fakt, że torturowane w ten sposób dziecko odczuwa ból.

Pobrań dokonuje się po 12 tygodniu życia płodowego, czyli w chwili, gdy dzieci czują już ból. W dalszym ciągu są jednak maleńkie i bezbronne, dlatego aborter może im zrobić dosłownie wszystko… – napisano.

Organizacja podała także inne szczegóły tego procederu.

Nie jest prawdą, że aby wyprodukować szczepionki na Covid, zabito tylko dwoje dzieci (choć i tak byłoby to o dwoje za dużo!). Zanim powstanie linia komórkowa, dokonuje się licznych eksperymentów, aby ją wyprodukować. Liczbę eksperymentów podaje się w nazwie linii, czyli np. linię HEK-293 uzyskano w 293. eksperymencie. Do każdego eksperymentu potrzeba kilku aborcji. Ofiary przemysłu szczepionkowego można więc liczyć w setkach i tysiącach. Dla przykładu, w przypadku linii komórkowej WI-38 udokumentowano użycie tkanek z 80 zabitych dzieci (a być może było ich jeszcze więcej) – stwierdzono.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Na stronie wycofajcie.pl można podpisać się pod petycją do ministra zdrowia Adama Niedzielskiego z apelem o wycofanie szczepionek mających związek z aborcją, zaprzestanie ich nabywania, promocji i przymuszania do ich przyjęcia.

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY