Bodakowski rysuje. Satyra na dziś: Czy depopulacja Izraela ma kabalistyczny sens?

SATYRA
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Satyra obrazkowa

Satyra obrazkowa / rysunek: Jan Bodakowski

Do tego, że Izrael dokonuje rasistowskiej eksterminacji narodu palestyńskiego, od kilkudziesięciu lat mordując, torując, wypędzając z ziem rodzinnych miliony tubylców, kradnąc i niszcząc ich domy, zakłady i uprawy, pozbawiając opieki medycznej i edukacji Palestyńczyków, już się przyzwyczailiśmy. Polityka depopulacji Izraela przez władze żydowskie to coś oryginalnego, na miarę współudziału Żydów z władz getta w nazistowskim holocauście Żydów.

Żydowski rząd wstrzykuje swoim obywatelom preparat zwany szczepionką na covid. Szczepionka ta oczywiście nie działa (poziom zakażeń i zgonów wśród ”zaszczepionych” i żyjących w luksusach Żydów jest dużo większy, od poziomu okupowanych przez Żydów, nie ”zaszczepionych”, żyjących w nędzy Palestyńczyków). Widać więc, że działanie żydowskich władz jest szkodliwe dla samych Żydów. Dodatkowo istnieją podejrzenia, że nowatorski mutagen doprowadzi do bezpłodności, Nie będzie więc kolejnych pokoleń Żydów. Oczywiście przy założeniu, że do Izraela trafia ta sama substancja co do innych krajów – bo różnie to może być, rządzący w Europie w czasie fałszywej pandemii świńskiej grypy dostawali szczepionkę o wiele mniej szkodliwą od pospólstwa.

Zobacz także: Sumliński: Widać strach w oczach środowisk żydowskich [NASZ WYWIAD]

Można byłoby się zastanawiać, po co władze Izraela dążą do depopulacji własnego narodu. Z zachodniej perspektywy to niedorzeczne. Warto jednak zrozumieć, że ludzie żyją w różnych kulturach i tożsamościach, odmiennie postrzegają rzeczywistość. W Indiach jest system kastowy, Żydzi uznają gojów za zwierzęta, salafici uważają kobiety za trzodę chlewną, a nie ludzi.

Judaizm, czyli religia kształtująca tożsamość kulturową Żydów – w tym i Żydów ateistów, to wielonurtowy pogląd na świat. Jednym z takich nurtów jest kabała. Kabała też ma wiele nurtów. Niektórzy kabaliści uważają, że mistyczna Tora (czyli ta prawdziwa zawarta w tej Torze materialnej, która nie oddaje prawdy) składa się z 600.000 liter – po jednej literze dla każdej duszy Izraela. Z racji na to, że kabaliści wierzą w reinkarnacje, można zakładać, że ich zdaniem jest tylko 600.000 prawdziwych Żydów. Problemem dla kabalistów może być to, że samych obywateli Izraela jest 10 razy więcej. Osiągnięcie więc optymalnej liczby Żydów zgodnej z liczbą dusz Izraela byłoby więc na drodze depopulacji uzasadnione z kabalistycznego punktu widzenia. Nie byłby to pierwszy raz, gdy ezoteryzm jest źródłem polityki, tak np. było w nazistowskich Niemczech.

Satyra obrazkowa
Satyra obrazkowa


Jan Bodakowski

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY