Zwolennik aborcji twierdzi, że dziecko do czwartego roku życia można uśpić jak psa!

Dodano   3
  LoadingDodaj do ulubionych!
Aborcjonista

Aborcjonista / Fot. Twitter/ @AnkaPolska

W sieci ukazało się szokujące nagranie, na którym zwolennik aborcji przekonuje, że eutanazja małych dzieci powinna być dozwolona, ponieważ... mają poziom świadomości psa.

Aborcjonista: Dziecko do czwartego roku życia można uśpić jak psa

W programie „Jedziemy” emitowanym przez TVP Info pokazano wideo, na którym zwolennik aborcji stojący pod stanowiskiem pro-life wygłasza swoje poglądy na temat eutanazji. Twierdzi, że dziecko do czwartego roku życia można uśpić jak psa i domaga się wprowadzenia eutanazji dzieci. Przekonuje, że małe dzieci nie mają świadomości.

https://twitter.com/AnkaPolska/status/1440927936052334593?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1440927936052334593%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.stefczyk.info%2F2021%2F09%2F23%2Fszokujace-zwolennik-aborcji-uwaza-ze-dzieci-do-4-roku-zycia-mozna-uspic-jak-psa%2F

– Dziecko do około trzeciego, czwartego roku życia ma ten sam poziom świadomości co pies, więc jeżeli psa można uśpić, to dziecka – czemu by nie?

– pytał zwolennik aborcji.

Przekonywał, że dziecko w łonie matki, a raczej „płód w łonie matki, tym bardziej nie ma świadomości”.

Dodał, że zalegalizowanie aborcji, a nawet eutanazji byłoby „naukowo uzasadnione”.

– „Postęp” na „zachodzie” pozwala już kupować dzieci jak psy, widocznie „nowoczesność” ma iść dalej. Te poglądy to cofnięcie się nie do średniowiecza eksplodującego humanitaryzmem a do starożytności, gdzie tak właśnie postrzegano dzieci. Barbarzyństwo i zacofanie maskowane tęczą…

– komentuje jeden z użytkowników Twittera.

msn.com, twitter.com

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY