„Gazeta Polska” ujawnia powiązania antyrządowego aktywisty

Dodano   1  
  Loading
Bartosz Kramek

Bartosz Kramek / fot. You Tube/ Cyntia Harasim

Spółka Bartosza Kramka świadczyła usługi kanadyjskiej firmie, która zajmowała się dostawami litu do jednej ze spółek rosyjskiego koncernu atomowego kontrolowanego przez Kreml.
  • Redakcja portalu niezalezna.pl sprawdza rosyjskie powiązania kontrahentów podmiotu, którym kierował Bartosz Kramek. Jest on znany w Polsce z antyrządowych działań, a ostatnio nawet z niszczenia zabezpieczeń na polsko-białoruskiej granicy.
  • Jednymi z pierwszych klientów spółki zarządzanej przez Kramka były dwie kanadyjskie spółki: Advanced Refractory Systems (A.R.S) i DMF Technologies.
  • Lubelscy śledczy twierdzą, że Kramek przeprał przez swoją spółkę minimum 5 379 274 zł brudnych pieniędzy, z których większość trafiła do FOD.
  • Zobacz także: Sondaż. Kolejna zmiana poparcia PiS. Jaki wynik Konfederacji?

Redaktor Nisztor wziął na tapetę rosyjskie powiązania kontrahentów podmiotu, którym kierował Bartosz Kramek. Jest on znany w Polsce z antyrządowych działań, a ostatnio nawet z niszczenia zabezpieczeń na polsko-białoruskiej granicy. „Gazeta Polska” ujawnia powiązania antyrządowego aktywisty.

„3 kwietnia 2012 r. w KRS została zarejestrowana spółka Andalus. Stworzył ją podmiot specjalizujący się m.in. w handlu gotowymi, »czystymi« spółkami. Podmiot kupił Bartosz Kramek. 29 czerwca 2012 r. pojawił się w rejestrze jako właściciel i prezes. Jeszcze w tym samym roku zmienił nazwę firmy na Silk Road Biuro Analiz i Informacji oraz podniósł kapitał zakładowy z 5 tys. zł do 50 tys. zł (obecnie to 180 tys. zł). Spółka od początku zajmuje się świadczeniem usług z zakresu doradztwa i PR-u. Od października 2015 r. wiceprezesem Silk Road jest żona Kramka – Ludmiła Kozłowska” – czytamy w najnowszym numerze tygodnika „GP”. 

Powiązania antyrządowego aktywisty

W dalszej części swojego artykułu red. Piotr Nisztor zdradza, że jednymi z pierwszych klientów spółki zarządzanej przez Kramka były dwie kanadyjskie spółki. Są to: Advanced Refractory Systems (A.R.S) i DMF Technologies.

„Czym się zajmowały? To jedna z większych tajemnic. »GP« udało się jednak ustalić, że DMF Technologies zajmowała się m.in. handlem litem. (…) Wiadomo, że kanadyjska firma dostarczała lit-7 Nowosybirskim Zakładom Koncentratów Chemicznych” – dowiadujemy się z publikacji.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

W artykule znajdziemy również komentarz Bartosza Kramka do ustaleń „GP”. Są tam także zarzuty stawiane przez śledczego,

„Lubelscy śledczy twierdzą, że jako prezes Silk Road przeprał przez swoją spółkę minimum 5 379 274 zł brudnych pieniędzy, z których większość trafiła do FOD. Wątpliwości wzbudziło 46 faktur wystawionych przez Silk dziesięciu zagranicznym spółkom i jednej osobie fizycznej w okresie od 10 sierpnia 201do 28 lutego 2016 r. Wśród zakwestionowanych przelewów są te pochodzące m.in. od Pavla Zabelina, byłego szefa Moskiewskiego Pałacu Młodzieży” – ujawnia red. Piotr Nisztor.

niezależna.pl

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze
Stanisław
Gość
Stanisław
16 września 2021 12:38

Pieprzenie się z Kramkiem i pozwalanie mu na zuchwałe poczynania na terytorium Kraju którego jest Obywatelem nie świadczy dobrze o samych Służbach Wywiadowczych i Kontrwywiadowczych RP, a wręcz wskazuje na Celowe działania tych Służb w celu Osłabienia Kondycji Politycznej Polski na Arenie Międzynarodowej.
Kramek powinien siedzieć i pierdzieć w pasiaki już dawno, a Pan ZBYSZEK ZIOBRO obchodzi się z tym Chujem jak ze swoim własnym.. Pewnie że łatwiej wsadzić do puchy alimenciaża który nie chce pracować za 2 tyś zł, jak samych alimentów ma 1500 zł, – ale już Szpicla Moskwy i Berlina trzeba wypuścić. Możesz go Ziobro jeszcze nosić w Lektyce na terytorium RP, ale SPŁACAJ NARODOWI POLSKIEMU z własnej kieszeni TEGO CHUJA PRZEPIERKI, bo nie jest wiadome jeszcze jaki swój udział w Kramkowych interesach ma PiSdielska Partia Rządząca PRL bis ??? !

POLECAMY