Europarlament przyjął niebezpieczną rezolucję! Homopropaganda w natarciu

Dodano   2
  LoadingDodaj do ulubionych!
Frans Timmermans podczas debaty w Parlamencie Europejskim.

Frans Timmermans podczas debaty w Parlamencie Europejskim. / Fot. PAP/EPA/JULIEN WARNAND / POOL. Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030

Parlament Europejski przyjął rezolucję, w której postuluje, że małżeństwa jednopłciowe i związki partnerskie powinny być uznawane w całej Unii. Europosłowie głosujący za przyjęciem wniosku uważają, że UE powinna usunąć wszelkie przeszkody, jakie rzekomo napotykają osoby LGBT w korzystaniu ze swoich podstawowych praw.
  • Z Brukseli nadciąga ogromne niebezpieczeństwo dla stabilności polskiego społeczeństwa.
  • Parlament Europejski przyjął rezolucję wzywającą wszystkie państwa członkowskie do wprowadzenia u siebie związków partnerskich i małżeństw dla LGBT.
  • Dewianci mają też mieć możliwość do adopcji dzieci, oraz uznania, że takie osoby są pełnoprawnymi rodzicami.
  • Zobacz także: Francja wprowadza darmową antykoncepcje dla kobiet do 25 lat

W Brukseli przyjęto właśnie rezolucje dotyczącą wprowadzenia związków partnerskich na terenie całej Unii Europejskiej. Ponadto dokument mówi o “przyznaniu podstawowych praw osobom LGBT”, sugerując jakby byli w jakiś sposób dyskryminowani. Za przyjęciem niebezpiecznego postanowienia zagłosowało 397 europarlamentarzystów, przeciw było zaledwie 161, natomiast 123 wstrzymało się od głosu. W rezolucji podkreślono, że homoseksualiści oraz reprezentanci tzw. pozostałych płci powinni mieć równe prawa w każdym kraju oraz swobodę przemieszczania się po Unii.

Zgodnie z postanowieniem Parlamentu Europejskiego, “małżeństwa” lub zarejestrowane związki partnerskie w jednym z krajów członkowskich powinny być uznawane w każdym państwie unijnym. Zastosowano również dodatkową ochronę przed ewentualną dyskryminacją ze względu na płeć.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Posłowie chcą, by “tęczowe rodziny” miały prawa do dzieci

Europosłowie domagają się również powzięcia przez Komisje Europejską odpowiednich działań, zmuszających władze Rumunii do przyjęcia dyrektywy o swobodnym przepływie osób. Zawiera ona również zastosowanie w przypadku par tej samej płci. Taka interpretacja została zatwierdzona przez orzeczenie Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej.

Rezolucja wzywa również wszystkie kraje UE do uznania osób dorosłych wymienionych w akcie urodzenia dziecka za jego prawnych rodziców. Europosłowie chcą, by m.in. homoseksualne “rodziny” miały takie samo prawo do łączenia rodzin, jak pary przeciwnej płci i ich rodziny.

Polska i Węgry pod naciskiem homopropagandy

Zdaniem brukselskich parlamentarzystów społeczność LGBT cierpi prześladowania w Polsce oraz na Węgrzech. W związku z tym wezwano unijną administrację do wszczęcia postępowań w sprawie uchybienia zobowiązaniom państwa członkowskiego, zastosowania środków sądowych i narzędzi budżetowych przeciwko Warszawie i Budapesztowi.

interia.pl

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY