Europarlament przyjął niebezpieczną rezolucję! Homopropaganda w natarciu

Dodano   3  
  Loading
Frans Timmermans podczas debaty w Parlamencie Europejskim.

Frans Timmermans podczas debaty w Parlamencie Europejskim. / Fot. PAP/EPA/JULIEN WARNAND / POOL

Parlament Europejski przyjął rezolucję, w której postuluje, że małżeństwa jednopłciowe i związki partnerskie powinny być uznawane w całej Unii. Europosłowie głosujący za przyjęciem wniosku uważają, że UE powinna usunąć wszelkie przeszkody, jakie rzekomo napotykają osoby LGBT w korzystaniu ze swoich podstawowych praw.
  • Z Brukseli nadciąga ogromne niebezpieczeństwo dla stabilności polskiego społeczeństwa.
  • Parlament Europejski przyjął rezolucję wzywającą wszystkie państwa członkowskie do wprowadzenia u siebie związków partnerskich i małżeństw dla LGBT.
  • Dewianci mają też mieć możliwość do adopcji dzieci, oraz uznania, że takie osoby są pełnoprawnymi rodzicami.
  • Zobacz także: Francja wprowadza darmową antykoncepcje dla kobiet do 25 lat

W Brukseli przyjęto właśnie rezolucje dotyczącą wprowadzenia związków partnerskich na terenie całej Unii Europejskiej. Ponadto dokument mówi o “przyznaniu podstawowych praw osobom LGBT”, sugerując jakby byli w jakiś sposób dyskryminowani. Za przyjęciem niebezpiecznego postanowienia zagłosowało 397 europarlamentarzystów, przeciw było zaledwie 161, natomiast 123 wstrzymało się od głosu. W rezolucji podkreślono, że homoseksualiści oraz reprezentanci tzw. pozostałych płci powinni mieć równe prawa w każdym kraju oraz swobodę przemieszczania się po Unii.

Zgodnie z postanowieniem Parlamentu Europejskiego, “małżeństwa” lub zarejestrowane związki partnerskie w jednym z krajów członkowskich powinny być uznawane w każdym państwie unijnym. Zastosowano również dodatkową ochronę przed ewentualną dyskryminacją ze względu na płeć.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Posłowie chcą, by “tęczowe rodziny” miały prawa do dzieci

Europosłowie domagają się również powzięcia przez Komisje Europejską odpowiednich działań, zmuszających władze Rumunii do przyjęcia dyrektywy o swobodnym przepływie osób. Zawiera ona również zastosowanie w przypadku par tej samej płci. Taka interpretacja została zatwierdzona przez orzeczenie Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej.

Rezolucja wzywa również wszystkie kraje UE do uznania osób dorosłych wymienionych w akcie urodzenia dziecka za jego prawnych rodziców. Europosłowie chcą, by m.in. homoseksualne “rodziny” miały takie samo prawo do łączenia rodzin, jak pary przeciwnej płci i ich rodziny.

Polska i Węgry pod naciskiem homopropagandy

Zdaniem brukselskich parlamentarzystów społeczność LGBT cierpi prześladowania w Polsce oraz na Węgrzech. W związku z tym wezwano unijną administrację do wszczęcia postępowań w sprawie uchybienia zobowiązaniom państwa członkowskiego, zastosowania środków sądowych i narzędzi budżetowych przeciwko Warszawie i Budapesztowi.

interia.pl

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze
Artamator
Gość
Artamator
14 września 2021 17:42

Satanistyczna UE

Syntax error
Gość
Syntax error
14 września 2021 19:53

Pierwsze słyszę żeby zboczency nie miały swobody w przemieszczaniu się po UE. Za chwile będą się domagać, ze kto chce może wybzykać cudze dziecko pod szkołą, bo miłość jest cudownym uczuciem.

Krzysiek
Gość
Krzysiek
15 września 2021 09:18
Reply to  Syntax error

Pedofilia wśród pedałów i lesb jest bardzo powszechna. Na zachodzie lobby pedofilskie jest bardzo silne. Już chcą obniżenia wieku rozpoczęcia współżycia do 13lat (Palikot ten stary zbok tego chciał u nas). Poza tym używają tych samych haseł co reszta dewiantów, że miłość to miłość, miłości nie wybiera a wiek nie ma znaczenia itd. Kilka lat i dotrze to do nas, jak cały syf z zachodu i z hameryki, która już się chyba nie podniesie z kolan przed blm i innym koszmarnym lewactwem.

POLECAMY