Prof. Simon atakuje niezaszczepionych Polaków: “Bezhołowie i prymitywizm”

Dodano   17  
  Loading
Krzysztof SImon

Krzysztof SImon / fot. You Tube/ Uwaga! TVN

Profesor Krzysztof Simon po raz kolejny przyłożył się do nakręcania propagandy covidowej oraz nagonki na niezaszczepionych Polaków. Medyk udzielił wywiadu "Wirtualnej Polsce"
  • W programie WP „Newsroom”, prof. Simon pokusił się o przewidywania, co wydarzy się pod względem epidemicznym jesienią.
  • Członek Rady Medycznej spodziewa się jesienią kilku tysięcy zakażeń dziennie.
  • To nie pierwsze tego typu złowrogie prognozy prof. Simona. Ostatnio stwierdził m.in., że trzeba już wzmocnić obsadę księży, by jesienią chować zmarłych na COVID-19.
  • Zobacz także: Dziś obchodziłby sto lat. Kim był Stanisław Lem?

Prof. Simon atakuje niezaszczepionych Polaków. W programie WP „Newsroom” pokusił się o przewidywania, co wydarzy się pod względem epidemicznym jesienią.

“Jesteśmy w Europie przy końcu, jeśli chodzi o szczepienia – ze Słowenią i Cyprem bodajże. Ale to wynika, jak mi się wydaje, ze standardu wykształcenia społeczeństwa i rozsądkowego podejścia. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja w Niemczech czy we Francji, ale tam też są konsekwencje. Nie wchodzi pani do sklepu, jeśli nie pokaże pani zaświadczenia o szczepieniu. U nas byłyby demonstracje” – twierdzi prof. Simon.

Profesor zapomniał, że we Francji mija już dziewiąty tydzień z rzędu protestów przeciwko segregacji sanitarnej.

Członek Rady Medycznej nie uważa, żebyśmy jesienią mieli tyle zakażeń, co podczas ostatniej fali koronawirusa. Spodziewa się kilku tysięcy zakażeń dziennie, co – jego zdaniem – jest wystarczającą liczbą do zastosowania obostrzeń, restrykcji, nakazów i zakazów.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Simon atakuje niezaszczepionych Polaków

“W niektórych województwach, gdzie szczepienia idą zdecydowanie gorzej, słuszne są działania MZ – lokalne lockdowny i wyłączenia szkół już się zdarzają. Oczywiście dzieci muszą chodzić do szkół, muszą się socjalizować, muszą się uczyć. Ale tam, gdzie jest bezhołowie i prymitywizm, będą problemy z tym” – uważa lekarz, który w wolnej chwili trudni się także reklamą maseczek.

“Będzie trzeba zamykać, redukować, ograniczać itd., żeby ludzie przeżyli, specjalnie starsi” – twierdzi w programie WP „Newsroom” prof. Simon.

To nie pierwsze tego typu złowrogie prognozy prof. Simona. Ostatnio stwierdził m.in., że trzeba już wzmocnić obsadę księży, by jesienią chować zmarłych na COVID-19.

nczas.com

Subskrybuj
Powiadom o
guest
17 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze
Waldek
Gość
Waldek
13 września 2021 12:42

Panie Simon. Za kogo się Pan uważa? Boga się Pan nie boi. Jak można takie słowa kierować do rodaków, jak można rodaków zmuszać do szczepień. Eksperymenty medyczne proszę prowadzić na swoim organiźmie. Ma Pan Izrael z wtszepmiemiem 80% i 3 dawkami. Tak trudno wyciągnąć wnioski. Im więcej szczepień tym więcej chorych ….. Mało tego, jaka pandemia 5 osób na 100 w ciągu roku miało test pozytywny. Manipulujecie danymi ….. Doktor Mengele przy Was to aniołek ….

zbych
Gość
zbych
13 września 2021 14:08
Reply to  Waldek

Panie Waldku, z tym rodakiem to Pan przesadził, bo to jest mocno obraźliwe dla górali ze wzgórz Hebronu. Tak się nie robi !

Waldek
Gość
Waldek
13 września 2021 14:40
Reply to  zbych

Hmm !!! Nie rozumiem, dla mnie rodak to inny Polak – bez jakichkolwiek podtekstów. Piszę jasno i wprost. Proszę nie doszukiwać się dziury w całym … Miłego dnia!! Z Panem Bogiem

Krystyna
Gość
Krystyna
13 września 2021 12:58

Pani Simon jak Pan śmie obrażać ludzi, jest Pan pozbawiony jakiegokolwiek sumienia. sprzedał się Pan dla firm farmaceutycznych, za judaszowskie srebrniki. Czy Pan jest zaszczepiony? Prymitywny to Pan jest bo gdyby Pan chociaz trochę myslał to widać że to wszytsko jest na siłę manippulowane. Jestem osobą po studiach i kilku innych podyplomówkach. Pracuję od kilkunastu lat na wysokich menadżerskich stanowiskach i nie pozwalam sobie na obrażanie mnie. Moje dzieci były szczepione na to co zapewniało im bezpieczenstwo. Ja też szczepiłam sie na to co było ppotrzebne. Nie jestem antyszczepionkowcem, ale nie ppozwole z siebie i mojej rodziny robić królika doświadczalnego. Tez byłam chora na covid i wyleczyłam się w ciagu trzech dni amantadyną. I działa. kilka osób z mojej rodziny którzy byli chorzy też wyleczyli sie amantadyną. Nikt z nas nie ma żadnych powikłań.

Mark
Gość
Mark
14 września 2021 00:38
Reply to  Krystyna

Krystyna: Brawo!!!!

Andrzej
Gość
Andrzej
13 września 2021 13:59

To szuja

Leszek
Gość
Leszek
13 września 2021 14:04

Dlaczego w kraju nad Wisłą nie można przeczytać kim byli przodkowie nie tylko tych naukowych autorytetów ale również i polityków?

Wojciech
Gość
Wojciech
13 września 2021 15:42
Reply to  Leszek

W kraju nad Wisłą wielu rzeczy nie można bo gdyby było można to byłoby całkiem inaczej.

Mark
Gość
Mark
14 września 2021 03:04
Reply to  Leszek

Można, można; zainteresowani mogą poszukać na: https://geneteka.genealodzy.pl/index.php?op=se&lang=pol . Jest tam o urodzeniach Simonów 20.954.551, o małżeństawach 13.205.708 i zgonach 5.926.095 skanów lub zapisów w oparciu o dokumenty w zakresie lat 1970 do 1920.

Jerzy
Gość
Jerzy
13 września 2021 15:38

Panie S jak SS. Leczy covid np. amantadyna, chinina, iwermektyna. Nie jest pan lekarzem lecz następcą dr Mengele. Kara śmierci dla pana to mało.

Wojciech
Gość
Wojciech
13 września 2021 15:43
Reply to  Jerzy

Wiara w cudowne właściwiści i jedyną prawdę objawioną to 100% szamaństwo.

Wojciech
Gość
Wojciech
13 września 2021 15:40

Sprzedajny śmieć na żołdzie BigFarmy. Wiara w cudowne właściwości preparatów i jedyną prawdę objawioną to 100% szamaństwo nie mające nic wspólnego z nauką ani medycyną.

Last edited 10 dni temu by Wojciech
Mark
Gość
Mark
14 września 2021 03:13
Reply to  Wojciech

Wojciech: dodaj proszę : nieprzebadanych, o nieznanym składzie, nie mających żadnej gwarancji producentów, nie mających gwarancji organizacji rządowych, nie mających gwarancji rządowych (projekt ustawy 1449), nieprzewidywalnych skutkach w czasie krótkim, średnim ani odległym.

piotr
Gość
piotr
13 września 2021 15:41

To nie pierwszy raz kiedy obraża pan Polaków .Zieje pan agresją i to co pan mówi ociera się o mowę nienawiści a na to jest paragraf .Ostrzegam po raz kolejny ,cierpliwość się kończy i będzie pan musiał się tułać po sądach a jak pan trafi na uczciwego sędziego to żadne pieniądze ,układy ,adwokaci mogą nie pomóc.Do Polaków : temu panu trzeba ,może jakiś pozew zbiorowy zaaplikować bo to co wygaduje to o pomstę do nieba woła

bogdan
Gość
bogdan
13 września 2021 16:25

Kto ci prymitywny chamie dał tytuł profesora.

Mark
Gość
Mark
14 września 2021 00:31

Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie – polskie przysłowie.

Last edited 10 dni temu by Mark
waldi S4T4O7P
Gość
waldi S4T4O7P
15 września 2021 21:57

O Simonie można powiedzieć tylko to, że czasami nie ma nic gorszego, niż idiota wykształcony ponad miarę swej ynteligencyji… No kompletny wariat.

POLECAMY