Prof. Simon atakuje niezaszczepionych Polaków: “Bezhołowie i prymitywizm”

Dodano   18
  LoadingDodaj do ulubionych!
Krzysztof SImon

Krzysztof SImon / Fot. You Tube/ Uwaga! TVN

Profesor Krzysztof Simon po raz kolejny przyłożył się do nakręcania propagandy covidowej oraz nagonki na niezaszczepionych Polaków. Medyk udzielił wywiadu "Wirtualnej Polsce"
  • W programie WP „Newsroom”, prof. Simon pokusił się o przewidywania, co wydarzy się pod względem epidemicznym jesienią.
  • Członek Rady Medycznej spodziewa się jesienią kilku tysięcy zakażeń dziennie.
  • To nie pierwsze tego typu złowrogie prognozy prof. Simona. Ostatnio stwierdził m.in., że trzeba już wzmocnić obsadę księży, by jesienią chować zmarłych na COVID-19.
  • Zobacz także: Dziś obchodziłby sto lat. Kim był Stanisław Lem?

Prof. Simon atakuje niezaszczepionych Polaków. W programie WP „Newsroom” pokusił się o przewidywania, co wydarzy się pod względem epidemicznym jesienią.

“Jesteśmy w Europie przy końcu, jeśli chodzi o szczepienia – ze Słowenią i Cyprem bodajże. Ale to wynika, jak mi się wydaje, ze standardu wykształcenia społeczeństwa i rozsądkowego podejścia. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja w Niemczech czy we Francji, ale tam też są konsekwencje. Nie wchodzi pani do sklepu, jeśli nie pokaże pani zaświadczenia o szczepieniu. U nas byłyby demonstracje” – twierdzi prof. Simon.

Profesor zapomniał, że we Francji mija już dziewiąty tydzień z rzędu protestów przeciwko segregacji sanitarnej.

Członek Rady Medycznej nie uważa, żebyśmy jesienią mieli tyle zakażeń, co podczas ostatniej fali koronawirusa. Spodziewa się kilku tysięcy zakażeń dziennie, co – jego zdaniem – jest wystarczającą liczbą do zastosowania obostrzeń, restrykcji, nakazów i zakazów.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Simon atakuje niezaszczepionych Polaków

“W niektórych województwach, gdzie szczepienia idą zdecydowanie gorzej, słuszne są działania MZ – lokalne lockdowny i wyłączenia szkół już się zdarzają. Oczywiście dzieci muszą chodzić do szkół, muszą się socjalizować, muszą się uczyć. Ale tam, gdzie jest bezhołowie i prymitywizm, będą problemy z tym” – uważa lekarz, który w wolnej chwili trudni się także reklamą maseczek.

“Będzie trzeba zamykać, redukować, ograniczać itd., żeby ludzie przeżyli, specjalnie starsi” – twierdzi w programie WP „Newsroom” prof. Simon.

To nie pierwsze tego typu złowrogie prognozy prof. Simona. Ostatnio stwierdził m.in., że trzeba już wzmocnić obsadę księży, by jesienią chować zmarłych na COVID-19.

nczas.com

Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY