“Faszyści, czy patrioci?” Powstał dokument o Straży Narodowej

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Dokument o Straży Narodowej

Dokument o Straży Narodowej / fot. You Tube/ Radio Maryja

TV Trwam nagrała dokument o działalności i kulisach powstania Straży Narodowej. W materiale wypowiadają się działacze Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.

Telewizja Trwam nagrała specjalny dokument o działalności i kulisach powstania Straży Narodowej. Jednostka powołana w październiku przez Roberta Bąkiewicza przeznaczona została do obrony kościołów przed profanacjami, których dopuszczały się środowiska Strajku Kobiet.

W 23-minutowym filmie udział wzięli m.in. Robert Bąkiewicz, Paweł Kryszczak, czy Halszka Bielecka. W dokumencie wypowiadają się także uczestnicy zgromadzeń z października 2020 roku oraz członkowie Straży Narodowej. Odpowiadają oni na zarzuty stawiane środowiskom narodowym o rzekomy faszyzm. Przyczynkiem do realizacji filmu była 77 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego.

W materiale Telewizji Trwam znajdują się także informacje na temat działalności Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, zaangażowania w akcje promujące obronę życia poczętego i aktywność na polu patriotycznym.

Dokument o Straży Narodowej znajduje się na kanale Radia Maryja na You Tube.

Straż Narodowa jest organizacją pozarządową zrzeszającą  Polaków, którzy dostrzegają zagrożenia płynące z ideologii sączonej nam przez elity antykultury. Działacze Stowarzyszenia to osoby zaangażowane w obronę podstaw, na jakich zbudowana jest cywilizacja łacińska. To ludzie, którzy pragną stać na straży ładu wyznaczanego przez reguły prawa rzymskiego, etyki chrześcijańskiej i greckiego stosunku do prawdy. Straż Narodowa jest ostoją wartości katolickich i narodowych. Jesteśmy ludźmi, którzy chcą stawić czoła rewolucji i poświęcić swoją ciężką pracę na rzecz odnowy życia społecznego w Polsce. Walcząc z ofensywą skrajnie lewicowych aktywistów chcemy stanąć w pierwszym szeregu kontrrewolucji. 

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

straznarodowa.org

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY