Proimigrancki strajk głodowy przed Sejmem. Połowa uczestników to cudzoziemcy [+FOTO/WIDEO]

OPINIA
Dodano   6
  LoadingDodaj do ulubionych!
pro imigrancki strajk ''głodowy'' zdjęcie Jan Bodakowski

pro imigrancki strajk ''głodowy'' zdjęcie Jan Bodakowski / pro imigrancki strajk ''głodowy'' zdjęcie Jan Bodakowski

Rosja za pośrednictwem ''białoruskiego'' reżimu Łukaszenki organizuje przeloty samolotów z Bliskiego Wschodu i przerzut na tereny przygraniczne Białorusi islamskich imigrantów. Celem jest to by Polska, pod wpływem szantażu emocjonalnego; przyjęła islamistów (na początku kilkudziesięciu, a potem setki tysięcy). Instalując islamistów w Polsce, Rosja chce zdestabilizować sytuację w naszym kraju, zwiększyć obciążenia dla naszego budżetu (islamscy imigranci inaczej niż Ukraińcy, Wietnamczycy czy Białorusini, nie chcą pracować, tylko wolą pasożytować na socjalu). Z doświadczenia Europy Zachodniej wiadomo, że wraz z islamską imigracją rośnie przestępczość, w tym szczególnie ilość gwałtów na kobietach i dzieciach.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Nowe międzynarodowe brygady?

Z artykułu ”Wyborczej” „Strajk głodowy pod Sejmem. W akcji “Solidarnie z uchodźcami” bierze udział 11 osób” autorstwa Oktawii Kromer wynika, że protest pod sejmem trwa od 31 sierpnia. Wyborcza jeden namiot, jakich używają handlarze na bazarach i trzy mniejsze (zapewne postawione dla picu) nazywa ”miasteczkiem namiotowym”.

Hucpa przed budynkiem sejmu to inicjatywa dziewięciu „osób z Polski i z zagranicy – uczestników anarchistycznych “warsztatów artywistycznych” (artystyczno-aktywistycznych) organizowanych przez kolektyw Wilczyce w Bieszczadach”. Prawie połowa z uczestników to osoby z zagranicy. Kojarzy się to praktykami Kominternu i komunistycznych Brygad Międzynarodowych.

Anarchiści domagają się wpuszczenia do naszego kraju islamskich imigrantów, rzekomo uciekających „przed prześladowaniami reżimu talibów”. Do protestu można się przyłączyć, o ile nie prezentuje się szyldów partyjnych. Uczestnicy protestu zapowiadają, że na ich proteście nie będą tolerowane „postawy queerfobiczne, rasistowskie i seksistowskie – co oczywiście nie przeszkadza im wyzywać osób o odmiennych poglądach wulgaryzmami o seksualnym podtekście.

Do protestu według ”Wyborczej” miał przyłączyć się pod wpływem artykułu z „Oko press” „scenarzysta Maciej Pisuk”, który jak wynika ze strony „Film polski”, ma dużo wolnego czasu. Ostatni film według jego scenariusza powstał 9 lat temu w 2012 roku (”Jesteś bogiem” o grupie Paktofonika). Według jego scenariuszy: w 2008 powstał spektakl telewizyjny „Mord założycielski” (o zabójstwie komunisty Marcelego Nowotki), w latach 2001-2002 serial obyczajowy „Marzenia do spełnienia”, w 1997 animacja „K kontra Kafka” i w 1996 animacja „Wigilia w lesie”.

Anarchiści w internecie opublikowali „listę potrzebnych [im] rzeczy (m.in. materace, namioty, instrumenty muzyczne, książki po angielsku, płyn antybakteryjny)”. Zapowiedzieli, że ich głodówka ma charakter „rotacyjny: wyczerpanych głodówką uczestników mogą wymieniać z czasem inne osoby” – czyli jak ktoś zgłodnieje, to idzie na obiad. Obecnie w głodówce bierze udział 11 osób „sześć osób z Polski i pięć z zagranicy, z Francji i Niemiec”. Choć podobno mamy ”kryzys klimatyczny” to pod koniec sierpnia anarchistom ekologom „najbardziej dają się we znaki warunki atmosferyczne, zwłaszcza zimno w nocy”.

Świat wg TVN czyli namiot eventowy

Hucpę anarchistów (w dużej części cudzoziemców) nagłośnił też TVN w artykule „Strajk głodowy przed budynkiem Sejmu. Protestują przeciwko stanowi wyjątkowemu”. Gdy „Wyborcza” pisała o 11 osobach, to TVN stwierdził, że „około 20 osób stoi i siedzi przed bramą pomiędzy wjazdami do Sejmu. Druga część protestujących znajduje się na skrzyżowaniu ulic Matejki i Wiejskiej. Tam jest rozbity obóz, są namioty do spania i większy namiot eventowy. Aktywiści protestują przeciwko stanowi wyjątkowemu. Na banerach mają napisy takie jak: “przeciw stanowi wyjątkowemu” czy “no borders, no nations””. Nazwanie namiotu z bazaru namiotem ”eventowym” jest niezwykle urocze.

Zdjęcia Jan Bodakowski


Należy krytykować antypolskie inicjatywy

Uważam, że postulaty głoszone przez anarchistów (w dużej części z zagranicy) są szkodliwe dla Polski i Polaków. By wyrazić swój sprzeciw wobec ich sprzeciwu (rotacyjnego strajku głodowego) demonstracyjnie zjadłem na tle ich koczowiska wieprzową kiełbasę (sprzeczną z islamską koszernością, weganizmem i bzdurami o katastrofie klimatycznej). Swoją konsumpcję nagrałem. Moja kiełbasa niezwykle zbulwersowała uczestników anarchistycznego protestu, którzy usiłowali mi przeszkadzać, bluzgając wulgaryzmu po moim adresem. Zachęcam wszystkich do podobnych kulinarnych manifestacji, nagrywania konsumpcji kiełbasy jako protestu przeciwko islamskim imigrantom.

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY