Tysiące przeciwników aborcji na ulicach Londynu. “Keep calm and choose life” [+WIDEO, ZDJĘCIA]

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Marsz dla Życia, Londyn 2021.

Marsz dla Życia, Londyn 2021. / Fot. Facebook/MarchForLifeUK

W sobotę 4 września ulicami Londynu przeszedł kolejny Marsz dla Życia. Tysiące uczestników przemaszerowało pod hasłem: "Skończenie z aborcją to sprawa numer jeden".

Zobacz także: Rekordowa ilość prób przekroczenia polskiej granicy. Straż Graniczna reaguje

Organizatorzy Marszu dla Życia w stolicy Wielkiej Brytanii przypomnieli, że od końca lat 60. XX wieku, gdy prawo pozwoliło na zabijanie dzieci nienarodzonych, życie straciło w taki sposób 9,5 miliona osób. Sam 2020 rok przyniósł rekordową liczbę aborcji, bo ponad 209 tysięcy.

Kilka lat temu byłam na marszu w Birmingham, przechodziła dziewczyna, Sophie, która jak się okazało, czekała na aborcję, miała termin dwa dni później. Zobaczyła radość płynącą od ludzi z marszu, a szczególnie zauważyła jakiś jeden, konkretny plakat. I to ją tak dotknęło, że anulowała to spotkanie aborcyjne, a rok później przyszła na marsz z pięknym chłopcem, żeby zaświadczyć o tym, jak wspaniały skutek sprawiło to, że w tamtym czasie znalazła się w odpowiednim miejscu – powiedziała Magdalena Savage z polskiej parafii pw. św. Michała w Birmingham, współpracująca z organizacją March for Life UK.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

jedenznas.pl, polsakieradio24.pl, twitter.com, facebook.com

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY