Kania atakuje Pospieszalskiego. “W latach 80. wyjeżdżał na koncerty do Moskwy”

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Jan Pospieszalski

/ fot. Krzysztof Sitkowski/Facebook/WartoRozmawiać

Była redaktor naczelna TV Republika, obecnie będąca w Polska Press, Dorota Kania, w mediach społecznościowych zaatakowała twórcę programu "Warto Rozmawiać" Jana Pospieszalskiego. Temu tematowi poświęciła kilka swoich wpisów. Jej słowa wywołały żywiołowe reakcje. Odpowiedzieć postanowił także Pospieszalski.

Dorota Kania zarzuciła Pospieszalskiemu, że “w latach 80. wyjeżdżał na koncerty do Moskwy i brał udział w festiwalu piosenki radzieckiej w Zielonej Górze.” Ponadto stwierdziła, iż “podczas pierwszej fali pandemii dekował się w swojej posiadłości na wsi i w rozmowie ze mną prawie płakał, że nie może występować (zarabiać)”.

Jan Pospieszalski kreuje się na bojownika o wolność słowa i pisze dobrze nt traktowania go przez komunistów. Nic dziwnego, przecież w latach 80. wyjeżdżał na koncerty do Moskwy i brał udział w festiwalu piosenki radzieckiej w Zielonej Górze – napisała Kania.

Jan Pospieszalski to niezwykle odważny człowiek. Naprawdę. Zwłaszcza wtedy, gdy podczas pierwszej fali pandemii dekował się w swojej posiadłości na wsi i w rozmowie ze mną prawie płakał, że nie może występować (zarabiać) – stwierdziła dziennikarka.

Warto przypomnieć: Jan Pospieszalski był jedynym z tzw prawej strony ktory zachował programy gdy TVP rządziła PO. Kiedyś mnie to dziwiło. Dziś wszystko jasne – dodała.

Zobacz także: Bruksela wstrzymuje przyjęcie polskiego planu wydatków. Wojciechowski uspokaja

Na słowa Kani w ironiczny sposób odpowiedział red. Jan Pospieszalski.

Dorotko – zawsze wiedziałem że jesteś ozdobą polskiego dziennikarstwa śledczego. BINGO 🙂 – napisał.

To nie pozostało bez redakcji Doroty Kani.

W przeciwieństwie do ciebie. Pamiętam, kogo broniłeś a o kim milczałeś – odpowiedziała.

Wpisy spotkały się z szerokim oddźwiękiem.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

twitter.com

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY