Niemieckie zbrodnie, Niemiecka odpowiedzialność. Przyjdź na pikietę pod ambasadą Niemiec

Dodano   3
  LoadingDodaj do ulubionych!
Plakat pikiety pod ambasadą RFN

Plakat pikiety pod ambasadą RFN / fot. facebook

W 82 rocznicę wybuchu II Wojny Światowej stowarzyszenie Roty Marszu Niepodległości zwołuje zgromadzenie pod ambasadą Niemiec w Warszawie.

1 września o godzinie 18:00 odbędzie się coroczna pikieta pod ambasadą RFN organizowana przez Roty Marszu Niepodległości. Podczas spotkania, uczestnicy będą domagać się od rządu Republiki Federalnej Niemiec podstawowej uczciwości i wypłaty reparacji wojennych dla Polski.

Pikieta pod ambasadą RFN

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Niemcy przez lata odrzucali możliwość spłaty reparacji zasłaniając się konferencją w Poczdamie i umowami z ZSRR. Naród Niemiecki, który wyniósł do władzy Adolfa Hitlera i zgotował piekło na ziemi wielu narodom, w tym przede wszystkim Polakom, do dziś nie zadośćuczynił temu barbarzyństwu. Niemcy dziś próbują rozmyć odpowiedzialność za zbrodnie z czasów II Wojny Światowej i w ten sposób uniknąć odpowiedzialności.

Niemcy, które kreują się na lidera Unii Europejskiej oraz wzór państwa praworządnego powinny wypłacić należne Polsce odszkodowania, z których prawnie nigdy nie zrezygnowaliśmy.

II Wojna Światowa wyrządziła Polsce i Polakom niewyobrażalne szkody. W latach 1939 – 1945 zginęło około 6 milionów polskich obywateli, a straty materialne szacuje się na 885 miliardów dolarów. Rzeczpospolita poniosła, więc największe straty biologiczne i materialne. Za wyrządzone zbrodnie odpowiedzialność ponoszą Niemcy.

Link do wydarzenia na facebooku znajduje się tutaj.

Zachęcamy do wsparcia finansowego Rot Marszu Niepodległości.


facebook.com/rotyniepodleglosci

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY