Gwiazdor sportu miał molestować 11-letnią córkę. Juan Encarnacion trafił do aresztu

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Pixabay

Gwiazdor i dwukrotny mistrz MLB Juan Encarnacion miał dopuścić się napaści seksualnej wobec swojej 11-letniej córki. Trafił do aresztu.

ESPN informuje, że 45- letni Juan Encarnacion został aresztowany i przebywa w więzieniu w stolicy Dominikany, Santo Domingo. Słynny dominikański baseballista miał molestować własną córkę.

W nocy miał molestować córkę

To koszmarne zdarzenie rozegrało się w maju tego roku. Pewnej nocy Encarnacion zakradł się do pokoju 11-letniego dziecka, a następnie podczas snu dotykał intymnych części ciała dziewczyny.

Gwiazda sportu będzie odpowiadać przed sądem za kazirodztwo. Jeżeli sąd uzna, że rzeczywiście molestował seksualnie córkę, to grozi mu maksymalnie 15 lat więzienia.

Dominikańskie prawo w takich przypadkach nie zezwala na opuszczenie aresztu po wpłaceniu kaucji. Prokuratura na razie złożyła wniosek, aby umieścić byłego sportowca na rok w więzieniu, co pozwoli kontynuować śledztwo.

Wielki szok

Dla wszystkich jest to wielki szok. Baseballista po zakończeniu kariery został biznesmenem. Zarobione pieniądze zainwestował w nieruchomości, stacje paliw oraz farmy, dając pracę wielu ludziom z prowincji San Juan.

Encarnacion grał m.in. w Detroit Tigers, Florida Marlins, Los Angeles Dodgers i St. Louis Cardinals. Jego kariera została przerwana w 2008 roku, gdy po uderzeniu piłką w twarz doznał poważnej kontuzji oka, która uniemożliwiała dalszą grę.

sportowefakty.wp.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY