Biden rozdaje stanowiska osobom LGBT. „Kwalifikacje są nieistotne”

Dodano   2
  LoadingDodaj do ulubionych!
Joe Biden

Joe Biden / Fot. Gage Skidmore Wikimedia Commons

– Wygląda na to, że czyjeś kwalifikacje, jeśli chodzi o stanowisko, są nieistotne dla Joe Bidena – stwierdził William Mahoney z „Church Militant”. Skomentował też nominację Scotta Millera na ambasadora Stanów Zjednoczonych w Szwajcarii.

William Mahoney stwierdza, że prezydent USA Joe Biden daje wysokie stanowiska osobom LGBT, nie patrząc na ich kwalifikacje. Odniósł się m.in. do niedawnej nominacji Scotta Millera na stanowisko ambasadora w Szwajcarii i Liechtensteinie. Wybranek Bidena jest określony jako „działacz na rzecz praw LGBTQ i filantrop”. 

– Wygląda na to, że czyjeś kwalifikacje, jeśli chodzi o stanowisko, są nieistotne dla Joe Bidena, który zdaje się zapełniać rząd USA antychrześcijańskimi aktywistami

– stwierdził William Mahoney z „Church Militant”, komentując nominację Millera.

Najsłynniejszą osobą, która jest twarzą agendy LGBT w administracji Bidena, jest dr „Rachel” Levine – transpłciowiec, który jest szefem Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej. Mahoney stwierdza, że Biden „ma zamiłowanie do czerpania z paczki osób LGBT”.

Biden daje stanowiska osobom LGBT

W rządzie Bidena znaleźli się: homoseksualista „Pete Buttigieg, który odpowiedzialny jest za transport, lesbijska rabinka, która odpowiada za komisję wolności religijnej, dwie lesbijskie aktywistki, które są odpowiedzialne za sądownictwo federalne”.

Wybrany przez Bidena na ambasadora Scott Miller zasłynął głównie ze zbudowania swojej pozycji jako prominentny propagator ideologii LGBT. Jest też mężem” założyciela fundacji i własnego pracodawcy – Tima Gilla. Ponadto pełnił funkcję wiceprezesa w grupie finansowej UBS.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Mahoney w swoim reportażu dla „Church Militant” informuje, że Miller wraz ze swoim partnerem „wrzuca tony pieniędzy poprzez Gill Foundation we wszystko, co wiąże się z LGBT”. Przeznaczyli w sumie 400.000 dolarów na kampanię prezydencką Bidena. Celem Gill Foundation jest też zakazanie terapii konwersyjnej dla tych, którzy chcą zwalczyć u siebie pociąg do osób tej samej płci.

Choć para twierdzi, że walczy o równość krytycy zauważają, że w rzeczywistości walczy o ujarzmienie każdego, kto sprzeciwia się naciskowi, by znormalizować perwersję seksualną

powiedział Mahoney.

Według reportażu, „para niemal wyłącznie sfinansowała akcję Jamesa Obergefella w Sądzie Najwyższym, która doprowadziła do przełomowej decyzji  w roku 2015, by zalegalizować tzw. małżeństwa tej samej płci”.

fronda.pl, dorzeczy.pl

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY