YouTube znów banuje Media Narodowe. Jest zmiana w emisji programów [ZOBACZ GDZIE OGLĄDAĆ]

PILNE
Dodano   11
  LoadingDodaj do ulubionych!

Karol Plewa / fot. screen yt.com

Otwarcie nowego studia Mediów Narodowych zostało zakłócone przez blokadę kanału głównego na serwisie YouTube. Administracja nałożyła dwutygodniowego bana za rzekome szerzenie nienawiści, które miało się pojawić w rozmowie z Wojciechem Sumlińskim o niemieckiej zbrodni w Jedwabnem.
  • Po raz kolejny administracja YouTube na dwa tygodnie zablokowała transmitowanie na głównym kanale Mediów Narodowych.
  • Powodem nałożenia bana były rzekome wypowiedzi szerzące nienawiść, pojawiające się w rozmowie z Wojciechem Sumlińskim o niemieckiej zbrodni w Jedwabnem.
  • Otwarcie nowego studia Mediów Narodowych nastąpi już jutro wraz z pierwszymi materiałami publikowanymi tymczasowo na kanale Mediów Narodowych EXTRA – SUBSKRYBUJ
  • Zobacz także: Media Narodowe znikną z YouTube? Nagła decyzja

Administracja YouTube zablokowała możliwość publikacji materiałów wideo oraz transmitowania na żywo na głównym kanale Mediów Narodowych. Przez najbliższe dwa tygodnie nasi prezenterzy będą relacjonować dla Państwa bieżące wiadomości oraz przeprowadzać rozmowy ze znakomitymi gośćmi za pomocą kanału Media Narodowe EXTRA.

Powodem do tak drastycznego kroku były domniemane wypowiedzi szerzące nienawiść, które miały się pojawić w trakcie rozmowy z Wojciechem Sumlińskim na temat mordu w Jedwabnem, dokonanym na Żydach i Polakach żydowskiego pochodzenia.

Oprócz złych wiadomości przedstawiamy Państwu również te znakomite. Już jutro zaprezentujemy naszym drogim czytelnikom oraz odbiorcom otwarcie nowego studia, z którego będziemy nadawać. To dzięki Państwa wsparciu przymusowa wyprowadzka z dotychczasowego lokum, wynajmowanego u Prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego , stała się mniej bolesna.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

YouTube ogranicza Mediom Narodowym nadawanie

Warto przypomnieć, że to już kolejny raz, gdy główny kanał Mediów Narodowych został na tydzień zablokowany przez administrację YouTube. Ostatnia taka sytuacja miała miejsce w czerwcu bieżącego roku z powodu transmitowania konferencji Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy, gdzie – jak pisano w uzasadnieniu nadania blokady – szerzono nieprawdziwe informacje. Natomiast w kwietniu, po wywiadzie z doktorem Piotrem Rubasem, główny kanał Mediów Narodowych został czasowo zablokowany, a Media Narodowe EXTRA zostały zdemonetyzowane.

medianarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY