Media Narodowe znikną z YouTube? Nagła decyzja

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Red. Karol Plewa na antenie Mediów Narodowych.

Red. Karol Plewa na antenie Mediów Narodowych. / Fot. YouTube

Media Narodowe po raz kolejny zostały zablokowane przez YouTube. Tym razem zablokowany na tydzień został kanał EXTRA. Jak ocenił Tomasz Kalinowski, kolejne blokady ze strony internetowego giganta powodują, że „trzeba stworzyć coś własnego”.

Kanał Media Narodowe EXTRA został zablokowany na YouTube na tydzień z powodu transmitowania na jego antenie konferencji Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy. Nie wiadomo, co konkretnie nie spodobało się internetowemu gigantowi.

Znów zostaliśmy zablokowani na YouTube. Powód? Relacja z konferencji Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców. Nasza ramówka pozostaje bez zmian. Oglądajcie nas na naszym FB i TT

– podano na oficjalnym profilu Mediów Narodowych.

Kolejne nieuzasadnione decyzje ze strony YouTube skłoniły Media Narodowe m.in. do otworzenia kanału na platformie Rumble. Kanał główny – Media Narodowe już w grudniu utracił możliwość zarobkowania. Brak dochodów to problem w opłaceniu pracowników MN, kosztów technicznych i administracyjnych itp.

Zobacz także: Victoria’s Secret zmienia front! Firma stawia na feministki i transseksualną modelkę

W kwietniu, po wywiadzie z doktorem Piotrem Rubasem, główny kanał Mediów Narodowych został czasowo zablokowany, a Media Narodowe EXTRA – zdemonetyzowane. Oznacza to, że twórcy utracili możliwość zarabiania na swojej pracy. Teraz dochodzi do kolejnego przypadku cenzury treści.

Tym razem tydzień absencji dla kanału EXTRA. Adminom nie spodobało się nagranie z konferencji Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy. Z YT daleko nie zajedziemy, trzeba tworzyć coś własnego

– napisał Tomasz Kalinowski.

Programy Mediów Narodowych można oglądać na profilach na Facebooku i Twitterze.

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY