Straż Narodowa staje w obronie polskich granic. “Żądamy muru, który zabezpieczy nas przed nachodźcami”

Dodano   13
  LoadingDodaj do ulubionych!
Prezes Robert Bąkiewicz na granicy

/ fot. Twitter

Straż Narodowa na czele z prezesem Robertem Bąkiewiczem pojawiła się w Usnarzu Górnym na granicy polsko-białoruskiej. Powodem ich wyjazdu jest rosnące zagrożenie napływem nielegalnych migrantów do Polski.

Prezes Rot Niepodległości opublikował na Twitterze materiał wideo, w którym opisuje bieżącą sytuację na polsko-białoruskiej granicy. Robert Bąkiewicz wskazuje, że narastająca liczba migrantów i zagrożenie, jakie za sobą niosą jest elementem wojny hybrydowej Rosji. Straż Narodowa staje w obronie polskich granic i apeluje do władz państwa o budowę muru na wschodniej granicy naszego państwa.

“My dzisiaj z tego miejsca żądamy od Państwa polskiego, apelujemy do Państwa polskiego, do władz o to, żeby na granicy polsko-białoruskiej powstało ogrodzenie, które będzie chroniło nas przed masową migracją” – powiedział Robert Bąkiewicz.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Robert Bąkiewicz wspomina także o działaniach polityków oraz aktywistów związanych z opozycją parlamentarną, którzy wywierają presję na pracujących na granicy funkcjonariuszy.

“Atakują psychicznie, naciskają na tych ludzi i na dowództwo. Tutaj jest dwóch parlamentarzystów, jeden poseł Konieczny z Lewicy i drugi senator z Koalicji Obywatelskiej” – powiedział prezes Rot Niepodległości.

Prezes podziękował Straży Granicznej, która podejmuje działania w zakresie ochrony polskiego terytorium. Straż Narodowa staje w obronie polskich granic i deklaruje wolontaryjne wsparcie dla służb.

Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY