Dziś szóste tygodniowe losowanie w loterii szczepionkowej. Do wygrania pieniądze i hulajnogi

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Nagrody za szczepienie

Nagrody za szczepienie / Fot. pixnio.com

W ramach szóstego tygodniowego losowania nagród w loterii szczepionkowej w środę jest do wygrania pięć razy po 50 tys. zł i 60 hulajnóg elektrycznych dla osób zarejestrowanych od 9 do 15 sierpnia.
  • W cotygodniowym losowaniu do wygrania jest pięć razy po 50 tys. zł oraz 60 hulajnóg elektrycznych. Loteria będzie dostępna dla osób zarejestrowanych od 9 do 15 sierpnia. 
  • Losowanie finałowe odbędzie się 6 października, do wygrania będą dwie nagrody po 1 mln zł każda, a także dwa samochody Toyota C-HR.
  • Ogólnopolska Loteria Narodowego Programu Szczepień jest jedną z form zachęty do szczepienia przeciw COVID-19. 
  • Zobacz także: Papież Franciszek: „Zaszczepienie się przeciwko COVID-19 jest aktem miłości”

Dziś odbędzie się szóste, tygodniowe losowanie w ramach loterii szczepionkowej. Ostatnie wyłonienie zwycięzców tygodniowych nagród zaplanowano na 6 października.

Kolejne losowanie w ramach rządowej loterii szczepionkowej

Przydzielane są także nagrody natychmiastowe. Przez cały czas trwania loterii każda co 500. osoba biorąca w niej udział może wygrać 200 zł (39 000 x 200 zł). Z kolei co 2000. grający może wygrać 500 zł (13 000 x 500 zł). Pula nagród natychmiastowych jest ograniczona, wynosi 52 tys. sztuk.

4 sierpnia odbyło się pierwsze miesięczne losowanie w loterii szczepionkowej; rozlosowano dwa samochody toyota corolla i dwie nagrody po 100 tys. zł. Kolejne miesięczne losowanie zaplanowano na 8 września, a trzecie – na 6 października. W ramach tych losowań co miesiąc można wygrać 2 x 100 000 zł i dwa samochody Toyota Corolla.

Losowanie finałowe odbędzie się 6 października. W głównym konkursie do wygrania będą dwie nagrody po 1 mln zł każda, a także dwa samochody toyota C-HR.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Wszystkie nagrody w Loterii Narodowego Programu Szczepień zwolniono od podatku dochodowego. Obejmuje to zarówno wygrane natychmiastowe, jak i nagrody w postaci hulajnóg, samochodów czy większych sum gotówki.

Ogólnopolska Loteria Narodowego Programu Szczepień jest jedną z form zachęty do szczepienia przeciw COVID-19. Mogą w niej uczestniczyć osoby, które ukończyły 18 lat, dokonały kompletnej procedury zaszczepienia przeciw COVID-19 i zarejestrowały się w loterii do 30 września. Rejestrować można się przez Internetowe Konto Pacjenta na stronie pacjent.gov.pl lub dzwoniąc na Infolinię Narodowego Programu Szczepień pod numer 989.

tvp.info

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY