Talibowie bawią się jak dzieci. Jeżdżą na karuzelach i korzystają z prezydenckiej siłowni [+WIDEO]

Dodano   5
  LoadingDodaj do ulubionych!
Talibowie jeżdżą samochodzikami

Talibowie po zajęciu wesołego miasteczka / Fot. Twitter/ Iván Esteve

Talibowie opanowali pałac prezydencki w Kabulu. W internecie pojawiło się nagranie, jak mężczyźni korzystają z prezydenckiej siłowni.
  • Na nagraniach widać, jak talibowie bawią się na karuzelach. Mężczyźni wdarli się również na prezydencką siłownię.
  • Nagrania pokazują również mężczyzn skaczących na trampolinie i bawiących się na karuzeli.
  • Internauci: Jeżeli to nagranie jest prawdziwe, to tylko dowód na to, jak banalne było dla nich przejęcie władzy w Kabulu.
  • Zobacz także: Bush rozczarowany sytuacją w Afganistanie. “Jesteśmy zasmuceni”

Internet obiegły nagrania, na których widać, jak talibowie bawią się na karuzeli, jeżdżą elektrycznymi samochodzikami i skaczą na trampolinie. Mężczyźni wdarli się również na prezydencką siłownię. Niektórym podczas zabaw towarzyszyła broń.

Talibowie wkroczyli do Kabulu w niedzielę. Wykorzystując wycofanie się międzynarodowych sił wojskowych pod dowództwem USA, przejęli kontrolę nad Afganistanem. Prezydent Aszraf Ghani uciekł z kraju i udał się na wygnanie do Tadżykistanu. Po jego ucieczce, talibowie opanowali pałac prezydencki w Kabulu.

W mediach społecznościowych pojawiło się wiele zdjęć i nagrań pokazujących bojówki talibów w pałacu prezydenckim. Na jednym z nagrań widać jak bojownicy wdarli się na prezydencką siłownię.

https://twitter.com/Mulhak/status/1427320391471714306?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1427320391471714306%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.tvp.info%2F55402710%2Ftalibowie-na-karuzeli-w-silowni-i-elektrycznych-samochodzikach-nagrania-z-afganistanu-obiegaja-swiat

Na filmie widać jak śmiejący się mężczyźni próbują ćwiczyć na sprzęcie w siłowni. Jeden z bojowników przechadza się po siłowni z wyrzutnią rakiet przerzuconą przez ramię.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Inny z filmików pokazuje talibów jeżdżących elektrycznymi samochodzikami, jakie większość z nas kojarzy z wizyt w wesołych miasteczkach.

https://twitter.com/EsteveGirbes01/status/1427380079429144583?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1427380079429144583%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.tvp.info%2F55402710%2Ftalibowie-na-karuzeli-w-silowni-i-elektrycznych-samochodzikach-nagrania-z-afganistanu-obiegaja-swiat

Część uczestników zabawy jest nieuzbrojona, ale inni cały czas trzymają broń w widocznych miejscach – nawet podczas zabawy.

– To najbardziej surrealistyczny obraz konfliktu w Afganistanie, jaki tylko możemy zobaczyć

– napisali internauci.

W sieci rozpowszechniane jest również nagranie pokazujące talibów skaczących na trampolinie. Miny mężczyzn wskazują, że świetnie się bawią i prawdopodobnie nigdy wcześniej nie mieli styczności z takim urządzeniem.

Talibowie bawią się na karuzeli

Internet obiega także filmik pokazujący talibów jeżdżących karuzelą dla dzieci. 

– Jeżeli to nagranie jest prawdziwe, to tylko dowód na to, jak banalne było dla nich przejęcie władzy w Kabulu

– napisali internauci.

tvp.info

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY