„Rosjanie mają nagrania, na których uprawiam szalony seks”. Syn Joe Bidena obawia się szantażu

Dodano   3
  LoadingDodaj do ulubionych!
Hunter Biden

Hunter Biden z prostytutką / Fot. Twitter/ Sky

Syn prezydenta USA zwierza się prostytutce, że Rosjanie ukradli mu kolejny laptop. Obawia się szantażu.
  • Syn prezydenta USA Hunter Biden zwierza się prostytutce, że rosyjscy handlarze narkotyków ukradli mu laptopa.
  • Na laptopie są jego kompromitujące nagrania i teraz obawia się szantażu.
  • W marcu w raporcie wywiadu USA pojawiły się oskarżenia, że Rosja próbowała ingerować w amerykańskie wybory. prezydenckie. Miała rozpowszechniać informacje mogące zaszkodzić Bidenowi w związku z działaniami jego syna Huntera na Ukrainie.
  • Zobacz także: Rumunia przygotowuje ustawę anty-LGBT. Wzoruje się na Węgrzech

Do sieci wyciekło nagranie syna prezydenta USA Huntera Bidena z prostytutką. Mężczyzna zwierza się jej, że Rosjanie ukradli mu kolejny laptop. Przyznaje, że obawia się szantażu.

Hunter Biden z prostytutką

Do zdarzenia miało dojść, gdy syn prezydenta był bliski przedawkowania w pokoju hotelowym w Las Vegas. Do nagrań dotarł dziennik „Daily Mail”. Na filmiku Hunter Biden siedzi na łóżku z prostytutką i mówi jej, że Rosjanie ukradli kolejny z jego laptopów.

– Rosyjscy handlarze narkotyków ukradli mi laptopy

– skarży się prostytutce na nagraniu Biden.

Hunter przekonuje, że w krótkim odstępie czasu stracił już trzy komputery. Pierwszy został porzucony w sklepie komputerowym w Delaware, a drugi przejęty przez agentów federalnych. „Daily Mail” przekonuje, że na każdym z nich znajdowały się poufne dane dotyczące prezydenta Stanów Zjednoczonych, jak również zawstydzające zdjęcia i filmy jego syna.

W rozmowie z prostytutką, której zapis wyciekł do sieci, Biden przekonuje, że trzeciego laptopa zabrali mu Rosjanie. Po tym jak nagrał, jak uprawia z nią seks, Hunter zostawił włączoną kamerę. Dzięki temu nagrała się jego relacja na temat wyjazdu do Las Vegas, gdzie w 2018 roku spędził 18 dni na imprezach i piciu.

Obawia się, że może być szantażowany

Wyznał prostytutce, że to właśnie podczas jednej z tych szalonych nocy w hotelu w Las Vegas mężczyźnie skradziono laptopa, na którym znajdują się kompromitujące filmy i zdjęcia.

– Mają nagrania, na których uprawiam szalony seks

– opowiada.

Prostytutka zapytała Bidena, czy nie obawia się, że Rosjanie mogą go teraz szantażować.

– W pewnym sensie tak

– przyznaje.

Możliwy szantaż

Jeśli za sprawą rzeczywiście stoi Moskwa, to istnieje bardzo konkretna sprawa, na której Rosjanom zależało, a która była w rękach prezydenta USA. Szef amerykańskiego rządu był bowiem jedynym politykiem na świecie, w którego mocy było zatrzymanie budowy i funkcjonowania Nord Stream 2 – poprzedni prezydent Donald Trump na rok całkowicie zamroził projekt poprzez nałożenie na niego sankcji.

dorzeczy.pl, energetyka24.com

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY