Andrzej Seweryn zagra rolę drag queen. Nowa polska produkcja na Netflixie

Dodano   2
  LoadingDodaj do ulubionych!
Andrzej Seweryn

Andrzej Seweryn / Fot. Instagram

Aktor Andrzej Seweryn zagra w nowym serialu Netflixa. Wcieli się w rolę emerytowanego krawca, który wieczorem przemienia się w drag queen.

Aktor Andrzej Seweryn zagra w nowym serialu Netflixa. Zmierzy się z podwójną rolą – krawca i… drag queen.

W tym tygodniu rozpoczęły się zdjęcia do nowej polskiej produkcji Netfliksa – 4-odcinkowego miniserialu pod roboczym tytułem „Królowa”. Tytułową rolę zagra Andrzej Seweryn. Wcieli się w rolę Sylwestra, emerytowanego krawca, który wieczorem przemienia się w drag queen – Lorettę.

„Jeden Seweryn to za mało”

– Bo jeden Andrzej Seweryn to zdecydowanie za mało. Tym razem w roli Sylwestra i Loretty w nowym polskim serialu „Królowa”. Już w 2022 na Netflix

– można przeczytać pod zdjęciem aktora dodanym na facebookowym profilu Netflixa.

– Mówiłem im, że się nie rozdwoję, ale się uparli. Poznajcie Sylwestra i Lorettę. Serial Królowa w przyszłym roku na Netflix!

– zapowiedział sam artysta.

Andrzejowi Sewerynowi będą partnerować Maria Peszek i Julia Chętnicka.

„Królowa” zapowiadana jest jako opowieść o odkupieniu, drugiej szansie i miłości pokonującej wszelkie różnice. Będzie to historia Sylwestra (Seweryn) – emerytowanego krawca i drag queen, który pięćdziesiąt lat temu wyjechał z Polski, by realizować się w Paryżu. Wbrew złożonej sobie przed laty obietnicy, decyduje się wrócić do rodzinnego górniczego miasteczka, po tym jak dostaje list od wnuczki (Chętnicka), w którym ta prosi go o ratunek dla chorej matki (Peszek) potrzebującej przeszczepu nerki. Podróż przybiera nieoczekiwany obrót, zmuszając Sylwestra do zmierzenia się z przeszłością.

dorzeczy.pl, filmweb.pl

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY