Wojownicy będą walczyli o Polskę. Szturmem modlitewnym

Dodano   2
  Loading

Foto: logo akcji modlitewnej / Noc walki o błogosławieństwo dla Polski

W nocy z piątku na sobotę (z 6 na 7 sierpnia) w bazylice w Licheniu odbędzie się całonocna modlitwa o błogosławieństwo dla Polski. Dołączyć może każdy, również osoby, które pomodlą się w swoim mieszkaniu.

Modlitewne czuwanie zostało nazwane Nocą walki o błogosławieństwo dla Polski. Organizatorem są Wojownicy Maryi z księdzem Dominikiem Chmielewskim na czele. Modlitwy rozpoczną się szóstego sierpnia o godzinie dwudziestej pierwszej, zakończą o godzinie szóstej dnia następnego.

– Zapraszam was wszystkich, którzy zdają sobie sprawę z czasów, w których żyjemy, którzy chcą walczyć o błogosławieństwo dla Polski, chcą w sposób szczególny modlić się o to, aby Polska zwyciężyła w walce dobra ze złem. Nie mam wątpliwości, że potrzebujemy dzisiaj zwielokrotnionych wysiłków modlitwy i pokuty za nasz kraj. Pokuty, która nie będzie prowadziła do segregacji Polaków, ale pokuty, która będzie prowadziła do jedności polskich serc. Potrzebujemy wszyscy razem wielkiego szturmu modlitewnego – wyjaśnił ksiądz Dominik Chmielewski. – Bardzo dzisiaj potrzebne jest światło prawdy. Odwaga i męstwo w wyznawaniu prawdy. Proszę was. To jest może ostatni raz przed tymi wszystkimi trudnymi obostrzeniami, które czekają nas jesienią, abyśmy zjechali się z całej Polski. Abyśmy modlitwą wołali o błogosławieństwo dla naszego kraju. Dzisiaj, jak nigdy dotychczas potrzebujemy szturmu modlitewnego. Chcemy wołać o przejście z nocy lęku do światła prawdy.

– „Przyłączam się do Was z USA. Do boju Kochana Polsko! Maryjo prowadź” – skomentowała na Facebooku Marta Burgos.

Informacje o wolnych miejscach w samochodach przekazywali sobie ludzie z całej Polski.

– „Do zobaczenia. Jedzie pielgrzymka z Gdańska, czekajcie na nas bracia i siostry!” – poinformowała Magdalena Anna Magda.

– „Z Trójmiasta tworzy się drugi autokar” – poinformował Piotr Olszewski.

Nocną adorację rozpocznie Apel Jasnogórski. O północy odprawiona zostanie msza święta, o godzinie trzecie modlitwa o uwolnienie od lęku, kłamstwa i niemocy duchowej. Między godzinami piątą a szóstą zgromadzeni prosić będą o zesłanie Ducha Świętego na Polskę.

Ksiądz Dominik Chmielewski o modlitewnym szturmie za Polskę

Zbigniew Heliński

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze
Aga
Gość
Aga
5 sierpnia 2021 09:09

Super akcja. Trzeba nam wstawiennictwa Matki Bożej i miłosierdzia samego Boga abyśmy uwolnili sie od tego całego zła, manipulacji, kłamstwa i prowokacji. Modlić każdy się może na swój sposób. Trzeba dobrej energii aby przezwyciężyć moc złego.

Maciej
Gość
Maciej
5 sierpnia 2021 09:32

Modlitwa to jedno, ale muszą być czyny. Nie możemy się chować jak szczury! Jeśli zakładamy, że na jesień będzie kolejny niszczący i nic nie dający lockdown to jesteście tchórzami i nie wierzycie we własną modlitwę. Nie wolno doprowadzić do nasilenia kolejnego zresztą trwającego jeśli ktoś nie zauważył lockdownu w imię koronowanego wirusa. To okupacja pod którą wciąż jesteśmy jest naszym wrogiem i ludzie, którzy jej służą. Jeśli macie jakieś jaja to powiedzcie stop i zacznijcie działać. Maryja nie jest waszą niańką! To wy powinniście jej bronić, a wówczas Ona wspomoże. Ręce są do działania a nie tylko modlitwy. Ora et LABORA! Módlcie się o siłę do działania i Jej błogosławieństwo a nie jak nędzne bezjajeczne eunuchy z płaczem kiedy jeszcze niewiele zrobiliście dla Polski o wyręczenie. Maryja pomaga w ostatnim momencie i wspomaga nasze czyny! Czy wielcy wojownicy siedzieli w celach? Czy po modlitwie ruszali do boju mając imię Jezus, Maria na ustach. “Odwagi! Jam zwyciężył świat.” Problem polega na tym, że ksiądz modenista nie akceptuje naszej ponad tysiącletniej walki o Kościół Katolicki i że to Pan Bóg ustanowił wojnę na świecie i tego nie zmienimy. “Wprowadzam nieprzyjaźń….”

POLECAMY