Wojownicy będą walczyli o Polskę. Szturmem modlitewnym

Dodano   2
  LoadingDodaj do ulubionych!

Foto: logo akcji modlitewnej / Noc walki o błogosławieństwo dla Polski

W nocy z piątku na sobotę (z 6 na 7 sierpnia) w bazylice w Licheniu odbędzie się całonocna modlitwa o błogosławieństwo dla Polski. Dołączyć może każdy, również osoby, które pomodlą się w swoim mieszkaniu.

Modlitewne czuwanie zostało nazwane Nocą walki o błogosławieństwo dla Polski. Organizatorem są Wojownicy Maryi z księdzem Dominikiem Chmielewskim na czele. Modlitwy rozpoczną się szóstego sierpnia o godzinie dwudziestej pierwszej, zakończą o godzinie szóstej dnia następnego.

– Zapraszam was wszystkich, którzy zdają sobie sprawę z czasów, w których żyjemy, którzy chcą walczyć o błogosławieństwo dla Polski, chcą w sposób szczególny modlić się o to, aby Polska zwyciężyła w walce dobra ze złem. Nie mam wątpliwości, że potrzebujemy dzisiaj zwielokrotnionych wysiłków modlitwy i pokuty za nasz kraj. Pokuty, która nie będzie prowadziła do segregacji Polaków, ale pokuty, która będzie prowadziła do jedności polskich serc. Potrzebujemy wszyscy razem wielkiego szturmu modlitewnego – wyjaśnił ksiądz Dominik Chmielewski. – Bardzo dzisiaj potrzebne jest światło prawdy. Odwaga i męstwo w wyznawaniu prawdy. Proszę was. To jest może ostatni raz przed tymi wszystkimi trudnymi obostrzeniami, które czekają nas jesienią, abyśmy zjechali się z całej Polski. Abyśmy modlitwą wołali o błogosławieństwo dla naszego kraju. Dzisiaj, jak nigdy dotychczas potrzebujemy szturmu modlitewnego. Chcemy wołać o przejście z nocy lęku do światła prawdy.

– „Przyłączam się do Was z USA. Do boju Kochana Polsko! Maryjo prowadź” – skomentowała na Facebooku Marta Burgos.

Informacje o wolnych miejscach w samochodach przekazywali sobie ludzie z całej Polski.

– „Do zobaczenia. Jedzie pielgrzymka z Gdańska, czekajcie na nas bracia i siostry!” – poinformowała Magdalena Anna Magda.

– „Z Trójmiasta tworzy się drugi autokar” – poinformował Piotr Olszewski.

Nocną adorację rozpocznie Apel Jasnogórski. O północy odprawiona zostanie msza święta, o godzinie trzecie modlitwa o uwolnienie od lęku, kłamstwa i niemocy duchowej. Między godzinami piątą a szóstą zgromadzeni prosić będą o zesłanie Ducha Świętego na Polskę.

Ksiądz Dominik Chmielewski o modlitewnym szturmie za Polskę

Zbigniew Heliński

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY