Nagonka na księdza Oko się rozkręca. Antypatriotyczny element przyłączył się do Niemców [OPINIA]

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Okładka książki "Lawendowa Mafia".

Okładka książki "Lawendowa Mafia". / Fot. Wydawnictwo AA

Niemiecki sąd okręgowy w Kolonii za publikację fragmentu książki „Lawendowa mafia” w czasopiśmie teologicznym skazał księdza profesora Dariusza Oko na karę 4.800 Euro lub 120 dni aresztu.

Niemiecki sąd represjonuje za pisanie prawdy o gejach

Decyzja niemieckiego sądu budzi skojarzenia z tym, jak niemieccy naziści, na których czele stało wielu homoseksualistów) palili książki, które im się nie podobały. Przypomnijmy, że po II wojnie światowej w niemieckich sądach nie było denazyfikacji, i niemieccy sędziowie odpowiedzialni za nazistowskie zbrodnie pozostali bezkarni i uniewinniali innych nazistowskich zbrodniarzy.

Zakazany przez niemiecki sąd artykuł „O potrzebie powstrzymania kliki homoseksualnej w Kościele” ukazał się w Bonn w numerze styczeń i luty 2021 oraz w numerze marzec i kwiecień 2021 miesięcznika „Theologisches”, wydawanego w Bonn. Na księdza profesora Oko doniósł aktywista gejowski ksiądz Wolfgang Rothe z Monachium – warto przypomnieć, że pierwsze zebrania nazistów odbywały się w monachijskim barze dla homoseksualistów Bratwurstglöckl.

Jak można się dowiedzieć z Oko Press – ksiądz Rothe, który doniósł na księdza profesora Oko „jest jednym z działaczy inicjatywy #liebegewinnt – #miłośćzwycięży, w ramach której w maju 2021 duchowni katoliccy pobłogosławili pary homoseksualne podczas ponad 100 nabożeństw odprawianych w całych Niemczech, mimo sprzeciwu Watykanu”.

Do niemieckiej nagonki na kapłana przyłączył się lewicowy element z naszego kraju

Niemiecką nagonkę na księdza profesora Oko wspierają też środowiska lewicowe i pseudo liberalne w naszym kraju. Na łamach lewicowego i pseudo-liberalnego antyPiSowskiego portalu „Oko Press” ukazał się artykuł „Długa historia homofobii ks. Oko skazanego w Niemczech za »podżeganie do nienawiści« wobec osób LGBT” autorstwa Adama Leszczyńskiego (członka zespołu lewicowej „Krytyki Politycznej”, w latach 1994-2017 współpracownika, dziennikarza, a potem publicysty „Gazety Wyborczej”, współzałożyciela portalu Oko Press).

Zobacz także: Amerykański naukowiec szokuje! Zachęca do noszenia masek również w domu. “To najlepszy sposób na ochronę dzieci”

Portal Oko Press ma za złe Instytutowi Ordo Iuris, że broni księdza profesora Oko. Pseudo liberalny lewicowy antyPiSowski portal przypomniał też wcześniejszy tekst księdza profesora Oko opublikowany w „Theologisches” „Dziesięć argumentów przeciwko homopropagandzie” (nr 1/2 z 2013 roku, „Zehn Argumente gegen die Homosexuellenpropaganda”) oraz to, że pierwszy artykuł księdza profesora Oko „Dziesięć argumentów przeciw” [homoseksualizmowi] ukazał się 28 maja 2005 roku w „Gazecie Wyborczej”. Oko press nie podoba się też to, że ksiądz profesor Oko często komentuje demoralizacje na łamach patriotycznych mediów.

Szkodliwe skutki niszczenia cywilizacji zachodniej przez lewicę

Znienawidzony przez tęczowych, lewicę i pseudo liberałów ksiądz Dariusz Oko to doktor teologii, doktor habilitowany filozofii, profesor i kierownik Katedry Kultury Wydziału Filozoficznego Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie. Jego książkę „Lawendowa mafia” w Polsce opublikowało wydawnictwo AA.

Autor „Lawendowej mafii” uważa, że dziś media posiadają olbrzymi „wpływ na świadomość ludzką, w dużym stopniu ją kształtują – często bardzo negatywnie. W kilka miesięcy, a nawet dni potrafią w duszy człowieka zniszczyć to, co najlepszego przez lata tworzyła i budowała w nim rodzina, szkoła i Kościół”.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Zdaniem księdza profesora Oko dziś „dawny terror bolszewicki jest zastąpiony przez genderowy terror medialny, a do jego kluczowego arsenału należy drwina, szyderstwo i bluźnierstwo”. Według autora „Lawendowej mafii” lewica swoich przeciwników usuwa z życia publicznego, by zdominować debatę publiczną – celem lewicy jest władza absolutna i dominacja w każdej dziedzinie życia. Lewica za pomocą mediów podporządkowuje sobie świadomość społeczną – dziennikarze są dla lewicy tylko płatnymi cynglami w wojnie kulturowej.

W opinii księdza profesora Oko lewicowość jest przeciwieństwem chrześcijańskiego personalizmu. Tak jak kiedyś lewica zwalczała chrześcijaństwo za pomocą marksizmu, tak dziś lewica do walki z chrześcijaństwem wykorzystuje gender. Gender to nowy format marksizmu stworzony przez szkołę frankfurcką. Kiedy marksizm chciał ”wyzwolić” proletariat spod władzy posiadaczy, tak ”gender” chce wyzwolić seks od wszelkiej moralności i zalegalizować oraz upowszechnić wszelkie patologie życia seksualnego. Gender likwiduje panowanie rozumu nad żądzami.

Genderyzm to kolejna lewacka ideologia

Dla księdza profesora Oko genderyzm to „kolejna lewacka ideologia, w której ateiści na miejscu Boga stawiają seks”. W odróżnieniu od genderyzmu, który głosi prymat seksu nad rozumem, w katolickim personalizmie rozum ma prymat nad seksem. Genderyzm redukuje człowieka tylko do seksu. W opinii księdza profesora Oko przykładem patologii genderyzmu jest to, że w niemieckich szkołach nastolatki są namawiane do korzystania i do pracy w burdelach.

Autor „Lawendowej mafii” twierdzi w swojej książce, że dziś w Unii Europejskiej panuje terror homo ideologii, tak jak kiedyś w ZSRR panował terror komunizmu. Tak jak w komunizmie, tak i w genderyzmie potwierdza się zasada, że „im bardziej dana teoria jest sprzeczna z rzeczywistością, tym więcej potrzeba fałszu i kłamstwa, by ją uzasadnić i utrzymać”.

Zdaniem księdza profesora Oko nie ma żadnych dowodów na genetyczne i hormonalne przyczyny skłonności homoseksualnych – z badań wynika, że homoseksualne skłonności poprzedzają problemy z identyfikacji z własną płcią i niestabilność emocjonalna. Egoizm jest cechą typową dla gejów – nie liczą się z innymi, nawet ze swoimi dziećmi. W opinii księdza profesora Oko geje dążą do tego, by zakazano krytyki homoseksualizmu, tworzą kliki, wzajemnie się wspierają i dyskryminują normalnych ludzi.

Według księdza profesora Oko „pod względem emocjonalnym homoseksualni mężczyźni i kobiety są sfrustrowanymi nastolatkami z kompleksem niższości”. Jak można się dowiedzieć z „Lawendowej mafii”, homoseksualność jest obsesyjna i niedojrzała, zazwyczaj egoistyczna – skutkiem czego homoseksualistom trudno tworzyć trwałe związki, mają setki partnerów i nie są sobie wierni. Z homoseksualizmem o wiele częściej niż z normalnym heteroseksualizmem wiąże się pedofilia i efebofilia. Nadreprezentację gejów wśród pedofilów widać w tym, że geje są odpowiedzialni za 80% pedofilii. Seks homoseksualny wiąże się też z o wiele większym ryzykiem zarażenia się chorobami przenoszonymi drogą płciową i zaburzeniami psychicznymi – 60% przypadków AIDS ma miejsce wśród gejów stanowiących do 2% populacji.

Jan Bodakowski

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY