Pastor zakazał noszenia maseczek w kościele. “Jeżeli zaczniecie się pokazywać tu w maskach, to poproszę was o wyjście.”

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Pastor Greg Locke

Pastor Greg Locke / fot. You Tube / Pastor Greg Locke

Pastor Greg Locke z Tennessee od miesięcy ma odwagę głosić "niepoprawne" tezy w kwestii mniemanej pandemii. W przeszłości nazywał szczepionkę przeciw COVID-19 "wodą z cukrem", twierdził też, że pandemia "została wymyślona".
  • Pastor Locke prowadzi kościół ewangelicki w Tennessee. Duchowny znany jest ze swoich ostrych i nieprzychylnych władzy wypowiedzi na temat mniemanej pandemii COVID-19.
  • Greg Locke w jednym z kazań zapowiedział, że będzie wypraszał z kościoła ludzi, którzy noszą maski. W innej wypowiedzi dodał, że wariant Delta “to nonsens”.
  • We wtorek amerykańskie Centra Zapobiegania i Kontroli Chorób (CDC) zarekomendowały noszenie maseczek w zamkniętych miejscach publicznych również przez osoby zaszczepione.
  • Zobacz także: Niezaszczepieni obywatelami drugiej kategorii? “Nie mogę w pełni wykluczyć takiego wariantu”

Locke prowadzi kościół ewangelicki The Global Vision Bible Church. Podczas niedzielnego kazania pastor stwierdził, że rozprzestrzeniający się na świecie wariant Delta “to nonsens”. Pastor zakazał także noszenia maseczek w kościele.

Duchowny dodawał, że konieczność noszenia maseczek w pomieszczeniach jest bezcelowa.

“Jeżeli zaczniecie się pokazywać tu w maskach, to poproszę was o wyjście. Poproszę was o wyjście, bo nie będę bawił się w gry Demokratów w tej świątyni” – zapewniał.

“Mówią o ponownym zamykaniu narodu. Mówią o noszeniu maseczek i zamykaniu kościołów. Chyba żartują, jeśli myślą, że zamkną ten kościół” – dodał duchowny.

USA Today przypomina, że we wtorek amerykańskie Centra Zapobiegania i Kontroli Chorób (CDC) zarekomendowały noszenie maseczek w zamkniętych miejscach publicznych również przez osoby zaszczepione.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Niektóre okręgi administracyjne, w których wskaźniki infekcji gwałtownie rosną, już wzywają osoby do noszenia masek w miejscach publicznych, niezależnie od tego czy są zaszczepione, czy nie.

Eksperci ostrzegają, że wariant Delta odpowiada za co najmniej 83 proc. nowych przypadków koronawirusa w Stanach Zjednoczonych. Ostatniej doby odnotowano ponad 61 tys. nowych przypadków.

Według oficjalnych danych w USA prawie 163 mln ludzi, czyli 49 procent osób jest zaszczepionych. 

Odważny pastor, który zakazał noszenia maseczek w kościele głosi tezy sprzeczne z polityczno-medialnym mainstreamem w Stanach Zjednoczonych. Pomimo fali krytyki jaka na niego spada, pastor zapewnia, że będzie stał na straży prawdy.

polsatnews.pl

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY