Burmistrz Barcelony chce walczyć z mężczyznami. Powstaje specjalne centrum propagandy

Dodano   3
  LoadingDodaj do ulubionych!
Lewicowa burmistrz Barcelony na froncie walki z płcią męską

Burmistrz Barcelony Ada Colau / fot. Twitter

Podczas poniedziałkowej konferencji prasowej, burmistrz Barcelony Ada Colau zapowiedziała powstanie specjalnego ośrodka do indoktrynacji mężczyzn i chłopców. Centrum Nowej Męskości będzie uczyło jak wyzbywać się nawet tej naturalnej dla płci męskiej agresji, zastępując ją miałkością. Mężczyźni według lewicy mają tolerować i akceptować agresywną działalność mniejszości płciowych.
  • Lewicowi ekstremiści w swojej działalności posuwają się coraz dalej, wprowadzając w życie szkodliwe dla ludzkości wyobrażenia o świecie.
  • Burmistrz Barcelony Ada Colau zapowiedział w poniedziałek, że w mieście przy dworcu Franca powstanie specjalny ośrodek dla mężczyzn.
  • Centrum Nowej Męskości ma za zadanie zindoktrynować płeć męską w taki sposób, aby stała się potulna wobec kobiet oraz uznawała wyższość domniemanych innych płci oraz orientacji seksualnej.
  • Według nowej „normalności” mężczyźni mają zostać pozbawieni ze wszelkiej agresji, już od najmłodszych lat.
  • Zobacz także: USA ma problem z antysemityzmem? Swastyka w budynku Departamentu Stanu. Wszyscy postawieni na nogi

Burmistrz Barcelony Ada Colau potwierdziła w poniedziałek, że w katalońskiej stolicy powstanie specjalne centrum, przeznaczone do indoktrynacji mężczyzn. Centrum Nowej Męskości powstanie koło dworca Franca. Wywodząca się z radykalnie lewicowego ugrupowania En Comu Podem burmistrz Barcelony zapowiedziała, że ośrodek, gdzie mężczyznom będzie wtłaczana lewicowa propaganda, ruszy ze swoją działalnością już od października bieżącego roku.

Chcemy, aby w obiekcie tym popularyzowano nową męskość, męskość pozytywną. Pragniemy promować urozmaicone spojrzenie na męskość (…), pozbawione starej idei, że mężczyzna musi być twardy 

– wyjaśniła Ady Colau.

Według nowej „normalności” mężczyźni mają zostać pozbawieni jakiejkolwiek agresji, stając się człowiekiem nijakim i podatnym na manipulację i dominację mniejszości seksualnych. Podkreśliła również, że z usług centrum mogą skorzystać nie tylko dorośli, lecz również młodsi chłopcy.

tvrepublika.pl

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY