Miliony z Danii na aborcję dla Polek?

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Konferencja aborcjonistek.

Konferencja aborcjonistek. / Fot. Facebook/aborcyjnydreamteam

Z zapowiedzi dwóch duńskich partii wynika, że zamierzają one przeznaczyć 20 mln koron (czyli około 12 mln zł) na sfinansowanie przeprowadzania aborcji w Danii dla Polek. Mają w tym zakresie współpracować z „Aborcją Bez Granic”.
  • Swoje wsparcie dla zabijania Polaków w prenatalnej fazie ich życia zadeklarowały dwie duńskie partie: Partia Społeczno-Liberalna i Sojusz Czewono-Zielonych.
  • Wsparcie dla przestępczego procederu ma płynąć też z: Czech, Islandii, Norwegii i Szwecji.
  • Instytut Ordo Iuris już jakiś czas temu złożył zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez „Aborcję Bez Granic”.
  • Zobacz także: Ordo Iuris zwraca uwagę: „Turystyka aborcyjna” jest karana w polskim prawie

W Polsce wszystkie osoby, które pomagają lub podżegają matkę do zabicia dziecka poczętego wbrew polskim przepisom, podlegają karze. Nie ma znaczenia, czy zabójstwo jest dokonane na terenie Polski, czy to „turystyka aborcyjna”. Jeżeli do nielegalnego przerwania ciąży nie dojdzie, podżegacz i pomocnik odpowiadają jak za usiłowanie – podkreślił Instytut Ordo Iuris.

Nie obchodzi to „Aborcyjnego Dream Teamu”, który należy do inicjatywy „Aborcja Bez Granic”. Organizacja zupełnie jawnie prowadzi przestępczy proceder i stara się pomagać w zabijaniu dzieci nienarodzonych z Polski.

Po wywiadzie z jedną z liderek „Aborcji Bez Granic” zawiadomiliśmy o podejrzeniu popełnienia przestępstwa wprost Prokuraturę Krajową

– informował jakiś czas temu Instytut Ordo Iuris.

Swoje wsparcie dla zabijania Polaków w prenatalnej fazie ich życia zadeklarowały dwie duńskie partie: Partia Społeczno-Liberalna i Sojusz Czewono-Zielonych. Działaczki „Aborcji Bez Granic” stwierdziły jednak, że wsparcie dla ich przestępczego procederu płynie też z innych państw.

Wszystko idzie w dobrym kierunku i jesteśmy szczęśliwe, że możemy liczyć na taką międzynarodową solidarność. Mamy nadzieję, że inne kraje również wywiążą się z tych obietnic, które padły po wyroku Trybunału Konstytucyjnego

– podkreśliły.

Takie deklaracje miały spłynąć z takich krajów jak: Czechy, Islandia, Norwegia i Szwecja.

Zobacz także: Ordo Iuris przechodzi do ofensywy walki z aborcją. Pomogą organizacje z Czech i Słowacji

Kiedyś postkomuniści brali kasę z Moskwy, by politycznie przeżyć, teraz z Danii, by zabijać dzieci?

– skwitował sytuację Piotr Strzembosz, politolog ze Stowarzyszenia “Wiara i Czyn”.

onet.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY