Prawicowy gej zbanowany przez Twittera. Homofobia?

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Twitter nie zamierza przywracać zablokowanego konta.

Twitter nie zamierza przywracać zablokowanego konta. / Fot. Twitter

Funkcjonujący na Twitterze jako „Gej przeciw światu” Waldemar Krysiak został zbanowany przez administrację serwisu. Stało się to, jak poinformował, „po akcji fałszywego flagowania, zorganizowanej przez trans-aktywistów”.

Furię trans-aktywistów wywołała historia, którą udostępnił w mediach społecznościowych.

Twitter skasował moje konto. Stało się to wczoraj po akcji fałszywego flagowania, zorganizowanej przez trans-aktywistów.
Wczoraj rano zamieściłem na Twitterze serię screenów przedstawiąjacych historię transseksualisty, który okłamywał heteroseksualnego mężczyznę co do swojej płci, by doprowadzić do zbliźenia seksualnego/związku. Na zamieszczonych przeze mnie screenach, rzeczony transseksualista debatował, czy i jak doprowadzić podstępem do stosunku z nieświadomym niczego heteroseksualnym mężczyzną.
Kłamstwo jest niemoralne, szczególnie w przypadku bliskich, a doprowadzanie podstępem do stosunku – przestępstwem. Fakt jednak, że zamieszczone przeze mnie screeny pokazywały prawdziwą twarz środowisk postępowych, wzbudził w tęczowych aktywistach furię.

– poinformował Waldemar Krysiak.

Twitter odrzucił złożone odwołanie i konto znane jako “Gej przeciw światu” już nie wróci.

Rozpoczęli oni kampanię masowego zgłaszania moich postów. Twitter na taką akcję zbiorowego flagowania zareagował, blokując moje konto. Od decyzji Twittera się odwołałem, ale nic to nie dało – dziś rano otrzymałem wiadomość, że moje konto nie zostanie przywrócone.
Jest mi szkoda prawie 10 tys. followersów, których udało mi się zebrać w niewiele ponad rok. Nie można się jednak poddawać!
Wszystkich nas nie ocenzurują, a nawet jeśli spróbują, to wrócimy!
Geja przeciko światu nie ma więc już na TT. Ale wiecie, kto jest? 😉
https://twitter.com/myslozbir

– napisał.

Zobacz także: Grupa C19 zadała 11 pytań w sprawie testów PCR. Państwowy urząd odpisał

facebook.com, twitter.com, tysol.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY