Los Angeles: Antifa uzbrojona w noże, paralizatory i gaz starła się z protestującymi przeciw transseksualiście w SPA i z policją [+WIDEO]

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Policja starła się z Antifą w Los Angeles.

Policja starła się z Antifą w Los Angeles. / Fot. Twitter

Od początku lipca przed Wi Spa w Los Angeles trwają protesty po tym, jak w damskiej przebieralni pojawił się transseksualista, który obnażał się przy kobietach. Wczoraj doszło do starć między protestującymi i policją, a Antifą, która oskarżyła manifestantów o „transfobię i faszyzm”. Policjanci aresztowali kilkadziesiąt osób i znaleźli na miejscu wiele porzuconej broni, w tym paralizator, noże i gaz pieprzowy.

Protesty przed SPA w Los Angeles rozpoczęły się 3 lipca. Już wówczas wybuchły gwałtowne walki pomiędzy protestującymi i kontrprotestującymi. Wi Spa wydało oświadczenie po incydencie z transseksualistą, do którego doszło pod koniec czerwca.

Jako spa zlokalizowane w Los Angeles, Wi Spa przestrzega kalifornijskiego prawa zakazującego dyskryminacji przez biznes(…). Podobnie jak wiele innych obszarów metropolitalnych, Los Angeles zawiera populację transseksualistów, z których niektórzy lubią odwiedzać spa. Wi Spa dąży do zaspokojenia potrzeb i bezpieczeństwa wszystkich swoich klientów i nie toleruje molestowania lub lubieżnego zachowania ze strony jakiegokolwiek klienta, bez względu na jego płeć biologiczną, płeć społeczno-kulturową lub inną cechę

– napisano w oświadczeniu.

Burzliwe protesty przed SPA w Los Angeles

W internecie opublikowano nagrania ukazujące wczorajsze starcie Antify z funkcjonariuszami policji z Los Angeles. Policja aresztowała kilkadziesiąt osób i znalazła wiele porzuconej broni, w tym paralizator, noże i gaz pieprzowy. Na jednym z nagrań wideo widać, jak funkcjonariusz policji Los Angeles uderza pałką bojówkarza Antify po tym, jak ten zdawał się pluć mu w twarz, a na innym nagraniu widać, jak funkcjonariusz Los Angeles z bliska strzela do innej osoby gumowym pociskiem.

Zobacz także: 11 posłów PiS wsparło projekt przeciw „segregacji sanitarnej”. „Nie podajemy nazwisk, bo nie chcemy robić im problemu”

foxnews.com

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY