Politycy Konfederacji nie chcą powiedzieć, czy się zaszczepili przeciw COVID-19. Z wyjątkiem jednego

Dodano   16  
  Loading
Michał Urbaniak

Michał Urbaniak / Fot. YouTube/Media Narodowe

Poseł Konfederacji Michał Urbaniak przyznał, że przyjął szczepionkę przeciw COVID-19. Podkreślił jednak, że nie należy nikogo przymuszać do tego czynu.

Politycy Konfederacji konsekwentnie odmawiają publicznej deklaracji, czy zaszczepili się przeciw COVID-19. Tłumaczą, że jest to sprawa prywatna każdego człowieka. Tym razem jednak, podczas konferencji w Gdańsku, związanej z cyklem „Wakacje z Konfederacją”, wyłamał się poseł Michał Urbaniak.

Zasadniczo jest to moja prywatna sprawa, czy się zaszczepiłem, czy nie. Osobiście: tak, zaszczepiłem się. Natomiast nigdy nikogo do tego nie zmusiłem i nie będę nikomu narzucać, czy ma się szczepić, czy nie szczepić

– podkreślił polityk Konfederacji.

Poseł Urbaniak stwierdził, że jeżeli państwo będzie naciskać na społeczeństwo ws. szczepień przeciwko COVID-19, Polacy mogą postąpić na przekór.

Pamiętajmy jednak, jaka jest polska dusza. My nie lubimy z natury, gdy coś nam się narzuca. Takie stawianie sprawy powoduje nieufność. Ludzie mają prawo być nieufni. Część ludzi z czasem może się zaszczepi, jeśli uzna, że jest im to potrzebne

– powiedział.

Jego zdaniem każdy powinien tą decyzję podjąć na spokojnie, kierując się racjonalnymi przesłankami.

Nie można przesadzać z propagandą, bo Polacy będą się buntować, do czego mają prawo. Podchodźmy do sprawy racjonalnie. Tłumaczmy, rozmawiajmy, a nie wciskajmy coś jak garnki

– stwierdził.

Zobacz także: Benzyna będzie jeszcze droższa. Wszystko dzięki Unii Europejskiej. Zobacz ile będziesz płacił za paliwo

dorzeczy.pl

Subskrybuj
Powiadom o
guest
16 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze
Marsbar
Gość
Marsbar
17 lipca 2021 10:11

A wydawaloby sie ze to jeszcze w miare inteligentni ludzie. Chyba jednak nie odbiegaja od poziomu reszty crku z wiejskiej

Bodo
Gość
Bodo
17 lipca 2021 10:20
Zbigniew
Gość
Zbigniew
17 lipca 2021 11:07

A co kogo to obchodzi? Ich sprawa.

Zbigniew
Gość
Zbigniew
17 lipca 2021 12:28
Reply to  Paweł Kubala

Zagladanie w czyjas karte zdrowia, jest co najmniej nie na miejscu i nawet do tego nie masz prawa a tym bardziej zadac udowodnienia prawdziwosci odpowiedzi. To jest sprawa miedzy pacjentem a lekarzem.

zdzicho
Gość
zdzicho
17 lipca 2021 15:22
Reply to  Paweł Kubala

A co kogo to obchodzi? Twoja sprawa.

hens
Gość
hens
17 lipca 2021 14:50

Czyli… taki Urbaniak, KORfederata, jest za, ale radzi nie naciskać na ‘polaków’ tylko podejść ich sprytem, fortelem, bo się zbuntują.

A może jakieś dodatkowe 100+ i sos sojowy do ryżu. I flaszkę na każdy weekend.

hens
Gość
hens
17 lipca 2021 15:02

Urbaniak, Trzaskowski, brak Ptaszyna-Wróblewskiego. Od biedy może być Kaczyński.

Wiktor
Gość
Wiktor
17 lipca 2021 15:21

Przecież oni cały czas mówili i mówią, że nie są przeciwnikami szczepień tylko są za dobrowolnością szczepień. Prawdę mówiąc gó.no mnie obchodzi który z nich jest zaszczepiony a który nie.

Radek
Gość
Radek
17 lipca 2021 18:35

Pan Urbaniak to z jakiego powodu przyjął zastrzyk z preparatem eksperymentalnym ? Może posiada jakaś tajemna wiedzę , której duża cześć polskiego społeczeństwa nie posiada ? Niestety jeżeli się przyjmuje ten preparat to należy powiedzieć dlaczego .

Już w marcu ub. roku twierdziłem,
Gość
Już w marcu ub. roku twierdziłem,
17 lipca 2021 18:53

że pobieranie wymazów to technologia badań genetycznych a cała ta hucpa to spisek na skalę światową. Potwierdza tę tezę fakt, że rzeczywiście ‘naukawcy” w ‘polsce’ na podstawie tych badań wykonali jakoby “portret genetyczny ‘polaków'”, oraz fakt drugi, że w Afryce zamordowano 5 prezydentów negujących szczepionki, że Bolsonaro walczy o życie w szpitalu, a na Haiti zwyczajnie wysłano Szwadrony Śmierci i prezydenta zarżnięto!

Haiti to kraj taki jak Białoruś, nie zauważył, że istnieje jakiś covid! A po wyszczepieniu całej populacji, w tym polskiej (tak,tak, to o nich śpiewamy w hymnie) byłby łakomym kąskiem.

Kąskiem dla kogo, hę?

Janusz
Gość
Janusz
18 lipca 2021 03:16

Poseł Urbaniak potrzebował zapewne hulajnogę, zobaczymy czy się pochwali jak wyciągnie właściwy los.

Alek
Gość
Alek
18 lipca 2021 15:15
Reply to  Janusz

To będzie widać

Artur
Gość
Artur
18 lipca 2021 11:51

No i gówno prawda, że to ich prywatna sprawa bo reprezentują swoich ‘wyznawców’ i skoro wiedzą i to mówią, że jest to chora plandemia, a same szczepienia to chory eksperyment medyczny to sami se zaprzeczają i wyszczepiając się chcą chyba udowodnić, że nie są zbyt słowni i inteligentni. Konfa potrafi rozczarować czasami. Pana Brauna i Mentzena pewnie krew zalewa, że ma takich kolegów w zespole, bo zakładam, że oni się za chiny nie wyszczepią tą trutką i symbolem segregacji i zniewolenia.

lorka
Gość
lorka
18 lipca 2021 13:17

Jak widać samo to, że ktoś jest z Konfederacji nie czyni z niego inteligentnego człowieka

Maverick Polski
Gość
Maverick Polski
23 lipca 2021 07:41

Szczepionka Lucyfera i zniszczenie duszy osobnika poprzez podmiankę DNA i wszczepienia komórek abortowanych dzieci, nie ma większej zbrodni, Ci co ją przyjmują przyjmują rytuał Lucyfera przjęcia krwi niewinnie pomordowanych w aborcjach.

POLECAMY