Ideologia też w fotografii. Pieniądze za promowanie LGBT

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zdjęcie ilustracyjne.

Zdjęcie ilustracyjne. / Fot. Pexels

Shutterstock, czyli jeden z największych banków zdjęć stockowych, ruszył z konkursem grantowym dla fotografów, którzy przyczyniają się do „zwiększenia znaczenia i inkluzywności społeczności LGBTQ+ w mediach wizualnych”.

Fundacja The Create Fund podjęła współpracę z organizacją It Gets Better w ramach naszego najnowszego grantu, którego celem jest zwiększenie znaczenia i inkluzywności społeczności LGBTQ+ w mediach wizualnych, przy jednoczesnym wspieraniu artystów, którzy rozumieją siłę różnorodności

– poinformował Shutterstock.

Shutterstock określa siebie jako „wiodący światowy dostawca wysokiej jakości ilustracji, plików wideo i muzyki na licencji”. Platforma z jednej strony oferuje fotografom pieniądze za zdjęcia, które zyskają zainteresowanie, a z drugiej odpłatnie użycza te fotografie zainteresowanym podmiotom.

Zobacz także: Demokraci wprowadzą cenzurę w USA? Chcą czytać nawet prywatne SMSy

To nie pierwszy grant obecny na Shutterstock, który wiąże się z promowaniem LGBT. W ramach projektu „Ich oczami”, który powstał z okazji Dnia Kobiet, wsparto „unikalną perspektywę twórczyń i twórców niebinarnych”.

Grant dla artystów, którzy pomagają zmieniać świat. Inauguracyjny program grantów Shutterstock – The Create Fund – to inicjatywa zapewniająca finansowe i profesjonalne wsparcie artystom promującym w swojej twórczości różnorodność, integrację, sprawiedliwość społeczną i świadomość ekologiczną

– opisuje platforma.

shutterstock.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY