To już się dzieje! “Nawrócimy wasze dzieci, idziemy po nie”. Homoseksualiści nagrali klip [+WIDEO]

Dodano   3
  LoadingDodaj do ulubionych!
Chór homoseksualistów

Chór homoseksualistów / Fot. You Tube/ Perish Mafia

W sieci udostępniony został filmik konkludujący tzw. "miesiąc dumy" w Stanach Zjednoczonych. Na nagraniu widać chór złożony z homoseksualistów, który śpiewa piosenkę zawierająca w refrenie frazę "nawrócimy wasze dzieci, idziemy po nie". Klip wywołał lawinę komentarzy i mocny sprzeciw konserwatystów w USA, ale także w Polsce.

Filmik krąży po internecie od 4 dni i na serwisie You Tube zgromadził już niemal 25 tysięcy wyświetleń. Przedstawia on wirtualny chór złożony wyłącznie z osób homoseksualnych, który wykonuje prowokacyjną piosenkę. Homoseksualiści w USA czują się coraz pewniej i wysuwają coraz śmielsze żądania i groźby w kierunku ludzi o tradycyjnych wartościach. Wśród postulatów ruchów sodomickich jest chęć wpływania na dzieci.

Homoseksualiści w USA grożą dzieciom

Chór z San Francisco śpiewa w refrenie piosenki następujące słowa:

“Nawrócimy wasze dzieci, kawałek po kawałku. Cicho i subtelnie, tak że prawie nie zauważysz. Możesz trzymać je z dala od dyskotek, możesz ostrzegać je przed San Francisco. Możesz nakazywać im nosić długie spodnie, nie obchodzi nas to. My nawrócimy wasze dzieci, sprawimy, że będą tolerancyjne i uczciwe.”

– brzmi w tłumaczeniu na język polski refren piosenki.

Cały tekst piosenki jest dostępny w opisie filmu, jednak z szacunku do państwa pozwolimy sobie poprzestać na tłumaczeniu tylko refrenu. Jest on wystarczająco wymowny. Komentarze dotyczące piosenki i klipu wideo wywołały burzę nawet w polskim internecie. Fala komentarzy przelała się przez liczne profile na Twitterze. Wielu użytkowników sieci celnie porównuje wykonanie chóru homoseksualistów z neo-manifestem komunistycznym uciśnionej “klasy robotniczej” XXI wieku. Homoseksualiści w USA wzniecają kolejną rewolucję, tym razem w kraju, który jeszcze nigdy na własnej skórze komunizmu nie doświadczył.

Upadek zachodu

Film pokazuje, jak daleko zaszło już zepsucie niegdyś konserwatywnego zachodu. Stany Zjednoczone, jako kraj założony na fundamentach chrześcijańskich staje się synonimem najgorszego zepsucia. Ojcowie założyciele, pierwsi osadnicy reprezentujący zarówno protestantyzm, jak i katolicyzm nigdy nie przypuszczali, że ich państwo zmieni się w tak diametralny sposób. Czy “nowoczesna międzynarodówka” pociągnie za sobą masy zlewaczałych i ogłupionych neo-komunistyczną, anty-kulturową propagandą ludzi? Odpowiedź na to pytanie wydaje się być otwarta, jednak zatrważająco duża liczba młodych ludzi zaczyna opowiadać się po stronie dewiacji. Odpowiedzialne są za to głównie przejęte przez neo-marksistów media, uczelnie wyższe i świat show-bizensu.

Dla ludzi prawych, wiernych wierze chrześcijańskiej i tradycji musi być to kolejny alarm. Jeśli pozwolimy na to, że zapowiedzi, które niesie ze sobą refren piosenki przejdą bez reakcji, środowiska LGBT posuną się jeszcze dalej. Przypomnijmy, że wszystko zaczęło się od walki o możliwość odwiedzin w szpitalach.

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY