Mężczyzna w damskiej przebieralni! Do Polski docierają zachodnie standardy. Urzędnicy rozkładają ręce

Dodano   9
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne / fot. Canva

Do damskiej przebieralni na basenie SDS w Szczecinie przychodzi 50-letni mężczyzna i bezwstydnie zakłada kąpielówki i bierze prysznic. Sam zainteresowany określa się jako osoba niebinarna. Zdezorientowane kobiety skarżą się lokalnym urzędnikom, lecz ci niewiele mogą przeciwdziałać takim gorszącym sytuacjom.
  • Kobiety na szczecińskim basenie SDS czują się od pewnego czasu zagrożone przez nieznanego osobnika przedstawiającego się jako osoba niebinarna.
  • Mężczyzna w wieku około 50 lat korzysta z damskiej przebieralni oraz z damskiego prysznicu, do którego wchodzi w samych kąpielówkach.
  • Użytkowniczki basenu obawiają się nie tylko o siebie, ale również o dziewczynki, a mężczyznę postrzegają jako kogoś, kto przychodzi popatrzeć jak się przebierają.
  • Lokalni urzędnicy rozkładają z tego powodu ręce i apelują o szybkie wzywanie ochrony, gdy osobnik znów skorzysta z damskiej przebieralni.
  • Zobacz także: To już się dzieje! “Nawrócimy wasze dzieci, idziemy po nie”. Homoseksualiści nagrali klip [+WIDEO]

„Niebinarny” mężczyzna straszy kobiety na basenie!

Jak informuje portal gs24.pl od pewnego czasu do szczecińskiego basenu SDS przychodzi mężczyzna około 40-50 letni, który bez cienia zawstydzenia wchodzi do damskiej przebieralni i w samych kąpielówkach bierze prysznic przed i po użytkowaniu z popularnego basenu. Kobiety oraz dziewczynki korzystające ze swojej oddzielnej przestrzeni są zdezorientowane. Czują się napastowane przez niechcianego gościa. Sam mężczyzna twierdzi, że jest osobą niebinarną.

Jestem niebinarny, więc mogę tu przebywać

– szokuje dorosły mężczyzna straszący kobiety na szczecińskim basenie.

Przerażone kobiety wyznają, że nie wiedzą jak sobie poradzić z problemem rodem z popsutego lewicowo-liberalną polityką Zachodu. Obawiają się one, że mężczyzna pod płaszczykiem pseudo niebinarności przychodzi do damskiej przebieralni, aby napastować zmieniające odzież kobiety.

Nie za bardzo wiadomo jak zareagować. On wchodzi pod prysznic bardzo pewnie, wcale nie wygląda na skrępowanego. I bierze prysznic w kąpielówkach. Skąd mamy wiedzieć, czy to faktycznie osoba niebinarna jak twierdzi, czy może, ktoś, kto chce sobie popatrzeć na kobiety

– komentują sytuację zdezorientowane kobiety.

Bezradność lokalnych urzędników

Szczecińscy działacze samorządowi rozkładają ręce z bezradności. Nie mają najmniejszego pojęcia jak rozwiązać zaistniałą sytuację. Na obecną chwilę proszą oni swoich mieszkańców, aby szybko reagowali na takie przypadki i zgłaszały tego mężczyznę ochronie ośrodka.

Interwencja pracowników jest dość trudna, ponieważ musiałaby nastąpić tak naprawdę w tym konkretnym momencie, w którym dochodzi do korzystania z prysznica. W tym miejscu nie ma rzecz jasna monitoringu. Z przyczyn oczywistych nie jest również możliwe oddelegowanie tam osoby, która pilnowałby tego, kto kąpie się pod prysznicem. Dlatego kluczowe byłoby jak najszybsze powiadomienie pracowników SDS, którzy mogliby zareagować w momencie, gdy dochodzi do takiej sytuacji

– przyznał Dariusz Sadowski z zarządu miasta Szczecin.

wpolityce.pl, gs24.pl

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY