Od wtorku ruszają “Wakacje z Konfederacją!” Konwencja programowa już w niedzielę

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Wakacja z Konfederacją

/ Fot. Twitter

Od wtorku rusza kolejna edycja "Wakacji z Konfederacją." Po ubiegłorocznym sukcesie letnich wyjazdów, w tym roku liderzy planują zwiększyć liczbę odwiedzonych miejsc. Głównym celem będą popularne miejscowości wypoczynkowe, gdzie politycy będą przekonywać do swojej odpowiedzi na zapowiadany przez PiS Nowy Ład.
  • “Polska na nowo” jest odpowiedzią Konfederacji na zaproponowany przez PiS “Polski Ład”. Partia planuje przedstawić swój program na niedzielnej konwencji w Warszawie. Potem politycy wyruszą w Polskę w ramach “Wakacji z Konfederacją”.
  • Plany Konfederacji idą w parze z rosnącym poparciem partii w ostatnich sondażach przeprowadzanych na zlecenie “Rzeczpospolitej”, czy Onetu.
  • Konfederacja planuje luźną formę spotkań z wyborcami i produktywne wykorzystanie wakacji na zainteresowanie Polaków swoimi propozycjami programowymi.
  • Zobacz także: PILNE. PiS w ostatniej chwili zdecydowało ws. RPO. Jest duże zaskoczenie. Ręka w rękę z PO?

Po opublikowaniu przez Prawo i Sprawiedliwość “Polskiego Ładu”, politycy Konfederacji rozpoczęli prace nad własnym planem naprawy Polski po destrukcyjnym zamknięciu większości gałęzi gospodarki. Projekt “Polska na nowo” zostanie zaprezentowany podczas niedzielnej konwencji programowej w Warszawie, a następnie przedstawiony w każdym zakątku Polski. Od wtorku ruszą “Wakacje z Konfederacją.”

Partia notuje coraz wyższe wskaźniki poparcia społecznego. Wskazują na to ostatnie sondaże przeprowadzone na zlecenie “Rzeczpospolitej” oraz Onetu. W obu, ugrupowanie umacnia się na czwartym miejscu, nie tylko zyskując przewagę nad Lewicą, ale też zbliżając się do Koalicji Obywatelskiej.

“Wakacje z Konfederacją” okazją do zainteresowania Polaków nowym programem partii

Politycy Konfederacji wyczuwają wyraźny powiew wiatru w skrzydła i chcą wykorzystać wzrost rozpoznawalności partii do promocji swojego nowego programu. Wszystko rozpocznie się 6 lipca w Świnoujściu a zakończy 6 sierpnia w Szklarskiej Porębie. “Wakacje z Konfederacją” mają być sposobem na zainteresowanie Polaków propozycjami programowymi partii. Politycy tej formacji zapowiadają, że spotkania będą miały luźniejszą formę. W planach są m.in. turnieje w siatkówce, piłce nożnej, a także wspólne rejsy, pikniki i inne atrakcje.

Już teraz zapraszamy państwa na niedzielną transmisję z konwencji programowej Konfederacji. Studio na kanale Mediów Narodowych rozpocznie się o godzinie 10:00.

wmeritum.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY