Strajk Kobiet: Rozdawali dzieciom alkohol i narkotyki? Kurator oświaty ujawnia szokujące informacje

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Barbara Nowak

Barbara Nowak / Fot. Silar Wikimedia Commons

Małopolska kurator oświaty Barbara Nowak gościła w audycji radiowej Radia Maryja. W swojej wypowiedzi jednoznacznie stwierdziła, że demonstracje aborcjonistów stały się okazją do demoralizowania nieletnich.
  • Małopolska kurator oświaty Barbara Nowak była gościem audycji w Radiu Maryja. W swojej wypowiedzi wspomniała o wpływie skrajnej lewicy na dzieci i młodzież.
  • Jej zdaniem demoralizacja na tzw. “Strajkach Kobiet” jest jedną z metod neo-marksistów na niszczenie utrwalonego od lat porządku społecznego.
  • Nowak komentuje także rezolucję Parlamentu Europejskiego, która przyzwala na zabijanie dzieci nienarodzonych.
  • Zobacz także: Startuje Loteria Narodowego Programu Szczepień. Zobacz co PiS da za szczepionkę

Małopolska kurator oświaty gościła w programie Radia Maryja „Rozmowy Niedokończone”. Mówiła między innymi o wpływie skrajnie lewicowych ideologów na młode pokolenie. Jej zdaniem demoralizacja na “Strajku Kobiet” objawiała się głównie poprzez częstowanie dzieci alkoholem i narkotykami. W rozmowie opisywała negatywny wpływ tego typu wydarzeń na młode pokolenie.

“Okazało się, że na ulicy można wrzeszczeć wulgarne słowa, wykonywać wulgarne gesty. Dzieci były częstowane alkoholem i narkotykami, pewne grupy się nimi zainteresowały” – mówiła na antenie Radia Maryja Barbara Nowak.

Demoralizacja młodego pokolenia na “Strajku Kobiet”

Małopolska kurator opisuje sposób, za pomocą którego środowiska lewicowe zdobywają zainteresowanie młodzieży.

“Dzieci lgną do tych, którzy się nimi interesują, i nie rozumieją, że może im się stać krzywda. Wykorzystuje się je do przepływu ideologii neomarksistowskiej i genderowej. Tłumaczy się im, że powinni się zastanowić, jakiej są płci, bo tylko dwie: kobieta i mężczyzna to już przeżytek” – podkreśliła Barbara Nowak.

Zdaniem Nowak obalenie porządku społecznego, co jest głównym celem lewicowych aktywistów, może dokonać się przez negację utrwalonych przez wieki norm kulturowych. Demoralizacja na “Strajku Kobiet” jest jej zdaniem jedną z metod działania współczesnej lewicy.

W audycji poruszony został także temat rezolucji Parlamentu Europejskiego, która zakłada jawne przyzwolenie na mordowanie dzieci nienarodzonych. Barbara Nowak skomentowała tzw. “rezolucję Maticia”. Zauważa również niebezpieczne skutki tego typu regulacji oraz przestrzega przed uchwalaniem podobnych rezolucji w przyszłości.

“Możemy się spodziewać, że skoro tak łatwo jest zabić dziecko w łonie matki i nazwać to prawem kobiety, to zaraz będziemy mieli prawo do zabijania starych, niedołężnych ludzi. Kto wie, czy jak nauczyciel będzie wymagający i niewygodny, komuś nie przyjdzie do głowy, by wyciągnąć przeciwko niemu pistolet albo nóż” – zauważyła kurator Nowak.

pch24.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY