Kowalski zaorał Śmiszka! Ostra wymiana zdań na Twitterze

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Kowalski masakruje Śmiszka

Kowalski masakruje Śmiszka / Fot. You Tube/ Janusz Jaskółka Onet Rano

Polityk Solidarnej Polski w ostrych słowach odniósł się do przedstawiciela Lewicy. Powodem wymiany zdań na łamach portalu społecznościowego była różnica w ocenie działalności ministra edukacji i nauki Przemysława Czarnka.
  • Minister Przemysław Czarnek znajduje się w ogniu krytyki ze strony opozycji sejmowej. Powodem jest jego otwarte przeciwdziałanie ideologii LGBT w polskim systemie edukacji.
  • W ramach walki z Czarnkiem, opozycja parlamentarna złożyła wniosek o odwołanie go z funkcji.
  • Kwestia działalności ministra edukacji i nauki wywołała ostrą wymianę zdań pomiędzy Januszem Kowalskim z Solidarnej Polski, a Krzysztofem Śmiszkiem z Lewicy.
  • Zobacz także: Poparcie polityczne na polskiej wsi. Konfederacja pnie się w sondażach

Czarnek znalazł się na linii krytyki po swoich odważnych działaniach w kierunku zwalczania wpływu środowisk lewicowych na polską edukację. Politykom opozycji nie podoba się m.in. fakt, że minister edukacji chce zwiększyć uprawnienia kuratoriów. KO zarzuca mu także zaściankowy sposób myślenia. Z tego właśnie powodu, między Januszem Kowalskim i Krzysztofem Śmiszkiem nastąpiła ostra wymiana zdań na Twitterze.

W jednym z programów na antenie TVP Info, Przemysław Czarnek wypowiedział się wyraźnie na temat osób biorących udział w Paradach Równości.

“Zobaczcie państwo. Widzieliście państwo przed momentem zdjęcia z tej parady tzw. Równości, bo to z równością nie ma nic wspólnego. Widzieliście tam osobników ubranych jakoś dziwacznie, jakiegoś mężczyznę ubranego jak kobieta. Czy to są ludzie normalni, państwa zdaniem?”

– pytał szef resortu edukacji i nauki.

Opozycja złożyła wniosek o odwołanie Czarnka z funkcji ministra edukacji i nauki.

Ostra wymiana zdań na Twitterze

Osoba ministra edukacji i nauki stała się powodem mocnej dyskusji między Krzysztofem Śmiszkiem z Lewicy i Januszem Kowalskim z Solidarnej Polski.

Lewicowiec przytoczył fragment swojej wypowiedzi dla “Super Expressu”, w którym nazwał Czarnka “homofobem”.

“Minister @CzarnekP godnie zastąpił @KrystPawlowicz w Sejmie. Jest homofobem i nie ma wrażliwości na różnorodność, która przecież w polskich szkołach jest”

– stwierdził poseł.

Na wpis zareagował Janusz Kowalski, który stwierdził, że Śmiszek atakuje “konstytucyjnego ministra”.

“Bezpardonowo atakujesz ad personam konstytucyjnego ministra. Kim Ty jesteś, żeby tak ludzi obrażać? A @CzarnekP chroni dzieci przed ideologicznym piekłem, które chcielibyście niewinnym dzieciom zgotować w przedszkolach i szkołach. Lepiej zajmij się porządną robotą w Sejmie!”

– odpisał Śmiszkowi Kowalski.

dorzeczy.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY