A taki był postępowy… Gwiazdor Disneya oskarżony o wysyłanie treści seksualnych 13-latce

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Czarnoskóry gwiazdor Disneya, Kyle Massey

Czarnoskóry gwiazdor Disneya, Kyle Massey / Fot. Disney Channel

Były gwiazdor Disneya, Kyle Massey, został oskarżony o wysyłanie treści o charakterze seksualnym osobom nieletnim.

Gwiazdor Disneya oskarżony

Gwiazdor Disneya, Kyle Massey, został oskarżony o wysyłanie niemoralnych treści nieletnim. Mężczyzna znany jest z roli Cory’ego Baxtera w “That’s So Raven” i “Cory in the House”. Okazało się, że ulubieniec młodej publiczności zachowywał się w sposób niedopuszczalny względem 13-latki.

Massey usłyszał zarzut “komunikowania się z nieletnią w niemoralnych celach”. Oskarża się go o przesyłanie drogą elektroniczną treści o charakterze jednoznacznie seksualnym 13-letniej dziewczynce w grudniu 2018 r. i styczniu 2019 r. Aktor miał używać w tym celu Snapchata.

Treści o charakterze “jednoznacznie seksualnym”

Sprawa ma być powiązana z wcześniejszym pozwem z 2019 roku. Wówczas to czarnoskóry gwiazdor Disneya został pozwany o 1,5 miliona dolarów za wysyłanie „licznych wiadomości tekstowych, obrazów i filmów o charakterze jednoznacznie seksualnym”.

Gwiazdor poprosił swoich fanów, aby ci „nie wyciągali pochopnych wniosków na podstawie samych zarzutów, ale wstrzymali się z osądem, dopóki cała historia nie wyjdzie na jaw”. Massey przekonuje, że zarzuty są bezpodstawne. Dowodów w sprawie dostarczyła matka pokrzywdzonej, dodając, że aktor znał dziewczynkę od 5-go roku życia. Oskarżony nie stawił się na rozprawie.

Policja otrzymała pendrive’a od matki dziewczyny, który zawierał wulgarny materiał, który Massey rzekomo wysłała przez Snapchata, gdy ofiara miała 13 lat. Policjanci twierdzą, że seria nagrań zawiera pornograficzny klip wideo i wideo mężczyzny, którym wydaje się być Massey, odsłaniający swojego penisa

– czytamy

postmillennial.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY