Niedzielski: Obowiązkowe szczepienia? Rozmawiamy o tym, w pierwszej kolejności dla seniorów i medyków

Dodano   18
  Loading
Adam Niedzielski

Adam Niedzielski / Fot. Radio Plus/YouTube

Rząd nie podjął jeszcze decyzji w sprawie wprowadzenia obowiązkowych szczepień. Minister zdrowia Adam Niedzielski ujawnił jednak rozważane warianty.

Minister zdrowia Adam Niedzielski pytany w Radiu Plus czy rząd rozważa wprowadzenie obowiązkowych szczepień na covid-19, mówi: „Rozmawiamy na ten temat. Decyzje nie zostały jeszcze podjęte. Niedawno ukazały się badania CBOS, które pokazują, że chętnych bądź zaszczepionych jest sumarycznie w społeczeństwie 70% i ta wielkość przestała się zwiększać. Niestety mam wrażenie, że dochodzimy do szklanego sufitu, trudno jest przekonać nieprzekonanych, bo wszystkie argumenty i działania zostały już podjęte”.

– Jacek Prusinowski: Kiedy i na jakim poziomie zostanie podjęta decyzja, przed czwartą falą?

– Adam Niedzielski: Rozmawiamy o takich scenariuszach, żeby w pierwszej kolejności obowiązkowym szczepieniem objąć te grupy, które są najbardziej narażone na ciężkie konsekwencje przechorowania. Czyli mówimy o seniorach, ale tez w pierwszej kolejności o medykach. Zaszczepienie tej grupy pokazuje jak bardzo zmniejszyła się liczba zakażeń wśród personelu, a to było krytyczne zagadnienia szczególnie w II fali. To nawet postulat wysuwany przez to środowisko.

Czwarta fala pandemii w połowie sierpnia. Maseczki pozostaną także po wakacjach.

Adam Niedzielski mówił też o perspektywie czwartej fali pandemii w Polsce:

„W tej chwili w Wielkiej Brytanii jest powyżej 20 tysięcy zakażeń, odnosząc to do skali Polski oznacza to, że mielibyśmy pod 15 tysięcy zakażeń, to już oczywiście dużo. Taka liczba będzie wywoływała konieczność reakcji. Może być przyrost zakażeń, ale on będzie w zdecydowanie mniejszym stopniu obciążał infrastrukturę szpitalną (…) Musimy się przyzwyczajać, że covid jest w naszym otoczeniu. Tak jak w systemie opieki zdrowotnej będziemy go coraz bardziej traktowali jako zwykłą chorobę, tak samo będzie z restrykcjami, one prawdopodobnie będą mniejsze, bo to nie będzie już tak zaburzało życia społecznego, o ile liczba zachorowań nie wymknie się spod kontroli.

Teraz mamy apogeum zakażenia w Wielkiej Brytanii. U nas ewentualność pojawienia się tej czwartej fali to jest prawdopodobnie druga połowa sierpnia. Pod tym względem, jeśli ten przejściowy wzrost zachorowań miałby miejsce we wrześniu, to siłą rzeczy maseczki pozostaną nadal tym obostrzeniem.”

Zobacz także: Kanada: Korona-terror z okazji pandemii? Wojsko nielegalnie inwigilowało obywateli! “To był błąd”

Subskrybuj
Powiadom o
guest
18 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze
Danuta
Gość
Danuta
29 czerwca 2021 11:22

Niech no tylko spróbują.

Rafał
Gość
Rafał
29 czerwca 2021 14:01
Reply to  Danuta

Właśnie elity masonerii żydowskiej realizują to od jakiegoś czasu krok po kroku

Anna
Gość
Anna
29 czerwca 2021 12:02

Nie masz człowieku prawa zmuszać nikogo do udziału w eksperymencie medycznych. To nie obóz koncentracyjny Auschwitz, tylko wolna Polskaa, wywalczona Krwią naszych Rodaków.

Jarosław
Gość
Jarosław
13 grudnia 2021 16:09
Reply to  Anna

No niestety polski nie ma to tylko kadłub sprzedany uni. Traktat lizboński i kaczka dokonali dzieła

bogdan
Gość
bogdan
29 czerwca 2021 12:45

Ten zbrodniarz mający na sumieniu 150 tyś, istnień ludzkich , naszych rodaków , nadal bezkarnie chce eksperymentować i mordować . 150 tyś. nadmiarowych zgonów to dzieło
niedzielskiego i jego kompanów.

Żober
Gość
Żober
29 czerwca 2021 13:01

Żydowski rząd w Polsce trzeba jak najszybciej, osądzić i skazać za zamordowanie 150 tysięcy ludzi, już dzisiaj stoją, przed plutonem egzekucyjnym

Mariusz
Gość
Mariusz
29 czerwca 2021 14:33

szmata, zbrodniarz zabił z morawieckim 200 tysiecy ludzi!!! co to za dziennikarz, który naprowadza tą mendę na pytania!!! kupili go jak nic!!!

Jeśli pozwolą sobie wstrzykiwać ten syf,
Gość
Jeśli pozwolą sobie wstrzykiwać ten syf,
29 czerwca 2021 14:43

to znaczy, że są bydłem, któremu można to robić. Bydło nie ma nic do gadania, i tak idzie pod nóż. I to koszer!

A teraz wyobraźcie sobie,
Gość
A teraz wyobraźcie sobie,
29 czerwca 2021 14:49

że to bydło sprzeciwi się, że mu Izrael zajmie 3/4 jego obory w ramach 447.

Śmieszne, co? Zaszczepione bydło zaryczy, bo mu zajumają oborę…

Polak
Gość
Polak
29 czerwca 2021 20:14

Odp*cie się od normalnych ludzi, jeśli szczepionki działają, to czego boją się zaszczepieni? Jeśli nie działają, to spadaj, dziadu, ze swoją trzecią, czwartą i n-tą dawką. COW ID – znakowanie bydła?

kurwojebana
Gość
kurwojebana
30 czerwca 2021 04:08

Wypierdalaj w psi chuj!

Jan
Gość
Jan
30 czerwca 2021 07:01

Bardzo dobrze. Koniec z hordą niewykształconych ludzi narażającymi zdrowie innych w imię swojej wymaginowanej rzeczywistości!

Olaf
Gość
Olaf
30 czerwca 2021 08:56
Reply to  Jan

jedynym niewykształconym jesteś tu ty.

Olaf
Gość
Olaf
30 czerwca 2021 08:53

Panie Niedzielski.. cela już czeka.

Olaf
Gość
Olaf
30 czerwca 2021 08:55

A skąd ta 4 fala ma się wziąć? z powietrza? skoro migrować między Państwami mogą tylko osoby zaszczepione i które mają negatywny test. kolejne kłamstwa by zniewolić społeczeństwo

Kacper
Gość
Kacper
30 czerwca 2021 13:07

Śmieć nie człowiek.

kkds
Gość
kkds
30 czerwca 2021 23:10

To niby-szczepienie to czipowanie ludzi. Operacja psychologiczna COW ID – AI (1-A, 9-I) robiona na bazie grypy, przeziębienia, zapalenia płuc ma na celu nakłonić ludzi do przyjęcia czipionki podłączającej do internetu rzeczy (czy jak to mówi Klaus Schwab intenetu ciał). To nie jest szczepionka, bo nie zawiera szczepu żadnego wirusa, zwłaszcza fikcyjnego Sars-Cov2, który istnieje tylko w mediach. We fiolkach jest zestaw nanoczipów i bioczujników (biokomputer) do całodobowego śledzenia przez 5G i przechowywania tych danych, które czipowani podaja w formularzu rejestracyjnym (cyfrowe ID), modyfikator DNA żeby było podatne na sygnały z anten oraz coś, co powoduje namnażanie toksycznego białka kolca, które ma wywoływać cały zestaw chorób. DNA jest anteną nastrojoną na odbieranie sygnałów od duszy, a oni przestrajają naturalną komunikację na chmurę ze sztuczną inteligencją do kontrolowania zaczipowanych jak rój czy stado bydła. Czipy są nawyraźniej zasilanie ciepłem ciała i dlatego muszą być trzymane w stanie zamrożonym, bo jak się rozmrożą i dostaną zasilanie, to się samoorganizują i działają jak jeden czip. Myśleliście, że oni nas poproszą, żebyśmy się dobrowolnie zaczipowali?

Wojciech
Gość
Wojciech
3 lipca 2021 14:13

Temu pejsatemu pajacowi coś się nie pomyliło? Myśli, że jest nieśmiertelny?

POLECAMY