Żyźniewska: Parada pariasów, czy parada równości? [OPINIA]

OPINIA
Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!

Flaga LGBT / fot. flickr.com

Od lat zachodzę w głowę, co jest z nami nie tak? Próbuję tłumaczyć ten nasz polski stan umysłu, jak mogę. To zabory, to powstania, to wojny i ten ciągły syndrom niewolnika, poczucia niższości, zakompleksienia społeczeństwa, które o poranku budzi Oda do Radości.

Tak bardzo chcą dorównać, tak bardzo chcą być kolorowi. Wciąż chcą być tacy zachodnioeuropejscy, mieszkając w Europie Środkowej. Nasuwa się tylko proste pytanie, po co?

Pęd za Zachodem

Mieszkam w Holandii 17 lat, wiele widziałam, wiele przeczytałam, wiele zdaje się, rozumiem. Nie rozumiem jedynie pędu Polaków za zachodem, starą Europą, która gnije i upada, w ostatnich konwulsjach szukając posłusznych, oddanych pariasów w kraju, który ostał się jeszcze niezdeptany ideologią szaleńców. Szaleńców, którzy odrzucają wszystko, co normalne na rzecz tego co spaczone.

Unijni dyktatorzy chcą nam wmówić, że jesteśmy gorsi ponieważ rodzina w naszym rozumowaniu to mąż, żona i dzieci. Odwieczne prawa natury. Przez to nasze homofobiczne myślenie nie chcemy dopuścić aby wywrócić ten nasz cały ład do góry nogami. Mam na myśli tą część polskiego  społeczeństwa, której nie budzi hymn EU.  

Pójdźmy więc śladem takiej Holandii… Stan rzeczy na dziś: związki homoseksualne zalegalizowane, adopcja dzieci przez homoseksualistów również, organizowane są targi surogatek dla homoseksualnych „rodzin”, dzieci mają prawo zmieniać płeć, do wyboru do koloru.

Wciąż mało, wciąż chcą więcej. Więc maluje się drogi w tęczę, w żłobkach coraz częściej dochodzi do molestowania seksualnego dzieci. Pedofilia to poważny problem, w kraju który toleruje wszystko co chore. Zdrowe zaś odpowiedzialne jest za posłuszne myślenie, że wszystko tak ma być.

W czym leży problem? Dlaczego zdrowa polska rodzina przebiera się w kolory ukradzione dzieciom, by wychodzić na paradę i manifestować, że w Polsce nie da się już żyć, że im wstyd.

Tylko za co wstyd? Histeryczne apele środowisk, które kiedyś ceniłam za kunszt aktorski, artystyczny, odsłoniły podwoje swoich małych i bardzo nieskomplikowanych rozumów. Z atencją, przerysowaniem wręcz groteskową postawą robiące z siebie ofiary państwa, w którym przyszło im żyć.

Patrzę i nie wierzę. No i ten kościół, taki dla nich passe, siedziba pedofilii, ciemnogrodu. Dla przypomnienia w Holandii, Belgii to już dawno rozczłonkowana instytucja, z tego samego powodu. Tylko dlaczego wciąż pedofilia to numer jeden w tych krajach, które już sobie poradziły z czarnymi klechami, pastorami, przecież już wszystko poszło w dym. Problem pozostał, tylko kto by się nad tym pokłonił?

Kiedy w tej naszej zaściankowej Polsce homoseksualiści sobie spokojnie żyli, to w tej cywilizowanej Europie, za którą tak gonią Polacy z tęczową opaską na oczach, penalizacja była faktem.

Czy ktoś W Polsce, komuś zaglądał do alkowy? Nie! Więc trzeba było wyprowadzić ludzi na ulicę. Wcześniej im wmówić, że homoseksualiści w Polsce cierpią. Cierpią, ponieważ nie mogą być rodziną, bo homoseksualni mężczyźni nie mogą rodzić dzieci! Takie to niesprawiedliwe, trzeba zrobić tak, by mogli rodzić dzieci! Ciąża dla mężczyzn to przecież prawo, to europejska tolerancja.

Tylko wspomnienie

Chrześcijańska Europa staje się wspomnieniem. Kobiety są zajęte tak pielęgnowaniem swojej równości względem mężczyzn, („bo Kopernik też była kobietą”). Zapominają do czterdziestki, że mogą rodzić dzieci. Kiedy im samym się o tym przypomni, to często już nie mogą. Niejedna aborcja za nimi, albo wiek już nie sprzyja, od 16 tego roku antykoncepcja to norma w tym kraju.

Muzułmanki za to wiedzą co to rodzina, rodzą po czworo. Tak więc odkryciem nie jest, że zamiast Janów, rodzą się Ahmed, Mahmud. Oczywiście po to by zachować liberalną myśl oświeconej Europy.

Hasło Rewolucji Francuskiej: Równość, Wolność, Braterstwo albo śmierć! Zastąpiło krótkie LGBTIQ+. Tu również nikt nie pozostawia wyboru. Bo kto nie z nami, ten przeciwko nam. Marksistowska agonia unijnych biurw w natarciu.

Jeśli tak dalej pójdzie chrześcijańska Europo, wasze córki wkrótce przywitają was w hijabie, kiedy wy będziecie słuchać w ukryciu „Ody do Radości”.

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY