Ujazdowski dołącza do klubu PSL-Koalicja Polska. „Polsce potrzebny jest silny, centrowy nurt opozycji”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Kazimierz Michał Ujazdowski podczas konferencji prasowej.

Kazimierz Michał Ujazdowski podczas konferencji prasowej. / Fot. Twitter

Kazimierz Michał Ujazdowski, senator wybrany z list Koalicji Obywatelskiej, dołączy do klubu PSL-Koalicja Polska. Podkreślił, że dołączył do KP dlatego, że Polsce potrzebny jest silny, centrowy nurt opozycji.
  • Poseł KP Marek Biernacki: Będzie efekt śnieżnej kuli, będziemy się zwiększać, będziemy zwiększać swoją aktywność i poparcie społeczne.
  • Władysław Kosiniak-Kamysz poinformował, że wspólnie z Ujazdowskim liderzy KP podpisali deklarację o budowie silnego centrum na rzecz dobrego państwa.
  • Ujazdowski podkreślił z kolei, że dołączył do KP dlatego, że Polsce potrzebny jest silny, centrowy nurt opozycji.
  • Zobacz także: Przyszłość Zjednoczonej Prawicy jest zagrożona?

Kazimierz Michał Ujazdowski, senator wybrany z list Koalicji Obywatelskiej, dołączy do klubu PSL-Koalicja Polska. Zapowiedział to w „Graffiti” w Polsat News poseł KP Marek Biernacki. O tym samym informował prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz.

Były szef MSW i poseł klubu Koalicji Polskiej powiedział w „Graffiti” Polsat News, że do senackiego koła KP-PSL dołączy dotychczasowy senator Koalicji Obywatelskiej.

„Efekt śnieżnej kuli”

– Będzie efekt śnieżnej kuli, będziemy się zwiększać, będziemy zwiększać swoją aktywność i poparcie społeczne

– powiedział Biernacki.

– To nie jest tajemnicą, że do nas przystąpi Kazimierz Michał Ujazdowski, tak samo Ireneusz Raś zgłosił akces do naszego klubu wyrzucony z klubu Platformy Obywatelskiej

– stwierdził Biernacki.

– Nam nie chodzi o transfery. Nam chodzi o to, żeby budować pewne środowiska polityczne, które będą z nami współpracowały. Jesteśmy otwarci na wszelką współpracę

– powiedział polityk.

Biernacki zaznaczył, że celem Koalicji Polskiej, PSL-u i pozostałych partnerów jest budowa silnego centrum w Polsce.

– Uważam, że to silne centrum jest potrzebne. O to chodzi Platformie i PiS-owi, żeby był podział, polaryzacja. Ta wojna, która istnieje jest na rękę i Platformie i PiS-owi

– wyjaśni poseł klubu KP.

– Nam zależy na tym, żeby polskie społeczeństwo miało wybór, na dziś tego wyboru nie ma

– stwierdził Marek Biernacki.

Silny nurt opozycji w Polsce

Na konferencji prasowej, na której ogłoszono, że Ujazdowski dołączył do klubu PSL był obecny prezes partii Władysław Kosiniak-Kamysz oraz kilkoro parlamentarzystów. Szef ludowców poinformował, że wspólnie z Ujazdowskim liderzy KP podpisali deklarację o budowie silnego centrum na rzecz dobrego państwa.

Ujazdowski podkreślił z kolei, że dołączył do KP dlatego, że Polsce potrzebny jest silny, centrowy nurt opozycji. Dodał, że konieczna jest odwaga w przeprowadzeniu reformy państwa.

polsatnews.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY